Zoleander

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog z-o-l-e-a-n-d-e-r.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 138 dni temu

Najciekawsze wpisy Zoleander

To nie jest zwyczajna historia. Niezwykły jej czas i przebieg, bo za górami, za lasami stał zamek opleciony różami.Moja komnata wręcz paliła złotem i pachniało poziomkami, na które miałam ochotę.Wszystko było tak realne, że tylko ręką sięgnąć i dotknąć… Zerknęłam w lustro, jeden raz, drugi i co ja widzę twarz jakby z bajki!Przepiękne włosy związane chust (...)

Zobacz pełny wpis »
-Przystojny co nie? Iza lekko szturchnęła w bok koleżankę. Ta jednak nie odpowiedziała. Stała milcząc ze spuszczoną głową i bawiła pierścionkiem na lewej ręce. -Ej Glori nie stój tak! -Daj mi spokój... Podeszła do okna. Przez chwilę przyglądała się przechodniom kiedy usłyszała: -Gloria to Mateusz – serce wyrywało się z piersi lecz gdy chłopak (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiedziałeś co dzień przyniesiechoć powietrze drżało napięciemciepły wieczór przyjemna jesieńu znajomych małe przyjęcieto spotkanie zwykłe po latachgwar dyskusji muzyka tańcena minionych oparte czasachniczym ramię na twej wybrancepodmuch nagłym dreszczem cię dotknąłdrzwi otwarte tego przyczynąmimowolnie spojrzałeś w oknoi zderzyłeś się wzrokiem z dziewczynąnagle usta zgub (...)

Zobacz pełny wpis »
Każda dziewczyna, jeśli zostawić ją samą na wystarczająco długo, zacznie w końcu śpiewać i tańczyć.   ===   Nie miała na sobie nic prócz światła księżyca, ja nie miałem na sobie nic prócz uśmiechu.   ===   Szła przez życie zmęczona ciężarem potężnych skrzydeł na plecach.   ===   Bała się wysokości ale znacznie (...)

Zobacz pełny wpis »
Zanim dosiadł się do stolika przyglądał się jej dłuższą chwilę oddalony o kilka metrów.Czuła to bardziej niż chciała...Doznanie pojawiło się za uchem i zatrzymało między piersiami. Niespokojnie odgarnęła kosmyk, palcami musnęła szyi i dotknęła opuszkami krawędzi dekoltu czerwonej sukienki.Kiedy podszedł podniosła rozmarzone lekko zamglone spojrzenie i zatrzymała na jego usta (...)

Zobacz pełny wpis »
Zgu­bio­nej w ci­chym i sa­mot­nym le­sie,O! jak­że mi się wy­da­ją nędz­ne­miWal­ki, roz­ter­ki i bu­rze tej zie­mi, Któ­re tam w dole wiatr nie­sie!Sprzecz­ne dnia ha­sła ni o jed­no tęt­noNie przy­śpie­sza­ją ser­ca mego bi­cia;Falą przed­sen­ną, falą (...)

Zobacz pełny wpis »
Wesoła to dziewuszkaowoce do fartuszkawkładałaczerwona pelerynkaa więc ta dziewczynkaCzerwonym Kapturkiem się zwałajuż nie taka malutkaa przy tym okrąglutkatu i ówdzieładne rysy twarzykształt co panom się marzymówiąc o biuściebiegła dnia każdegodo wilka brzydkiegoon bardzo owłosionyczekał na nią od ranaa ona wypełniałaobowiązki żonylecz zakochana byław gajowym z nim s (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat postrzega cię jedynie przez pryzmat wspomnień. Daj mu kilka nowych.   ///   Narkotykiem była  dla mnie zawsze urocza dziewczyna o chytrym uśmieszku przyzywająca mnie palcem ku ciemnej rozwidlonej ścieżce.   ///   Odpowiednia muza daje ci spokojne morza rankiem i sztormy w nocy, żeby sprawić, że będziesz całował brzeg.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Kościół wydawał się być najlepszym schronieniem. Ludzie głośno modlili się powtarzając te same słowa, które przerywane były głośnymi szlochami... Nie zagłuszało to jednak tego co działo się na zewnątrz. Przerażające krzyki, które dochodziły do naszych uszu były bolesne w wizji jaką każde z nas posiadało.Od klęczenia bolały mnie kolana. Usiadłam i starałam się o (...)

Zobacz pełny wpis »
Dochodziła północ gdy obudził ją plusk wody. Rozespana niechętnie zwlokła się z łóżka i podeszła do okna z widokiem na basen. Przymglone światła ledwo oświetlały taras ale cień, który zobaczyła przykuł jej uwagę. Przetarła zmęczone oczy, jednak gdy znów spojrzała w to miejsce, niczego nie dostrzegła. Przeciągnęła się i szybko wróciła do łóż (...)

Zobacz pełny wpis »