Zniewolona_m

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zniewolona-m.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-04-05
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Blogi zarządzane przez Zniewolona_m

Najciekawsze wpisy Zniewolona_m

Opowiem o swoim najlepszym ruchaniu w życiu... Napisał do mnie na popularnej aplikacji randkowej, na początku jakoś tak nie szło no ale zawsze to jakaś rozrywka w pracy... po jakimś czasie nalegał na spotkanie jednak wizja spotkania po 12h pracy średnio napawała optymizmem... jednak stwierdziłam że co mi tam na drina mogę pojechać. Po pracy wpadłam do domu szybki p (...)

Zobacz pełny wpis »
Podejście numer dwa... To nie tak miało być... no ale jak sie facet uprze to nawet ruchanie dupy nie pomoże (a może tak? hmm muszę to sprawdzić:D) Dziś On zapytał co zrobiłam z Tomaszem, a czego nigdy nie zrobię ponownie.. pewnie spodziewa się ostrej historyjki:) Ale przecież nie może być inaczej.... Sobotni wieczór siedzę przy winie i konspekcie licencja (...)

Zobacz pełny wpis »
To nie tak miało być, ale chciałabym opisać dzisiejszy dzień.Wstałam z poczuciem pustki... doszłam do wniosku, że to koniec. On wczoraj przesadził i to konkretnie. Poczułam się z tymi Jego ocenami jakby mnie zdradził. Jak rozmawialiśmy o lakach takie jak ja zapewniał, że nie rozumie facetów którzy je oceniają, którzy "pokazują palcem", bo jak l (...)

Zobacz pełny wpis »
Sperma... temat jej smaku jest dość dyskusyjny... jedne lubią inne niekoniecznie Ja mam do niej specyficzne podejście, bo nie tyle smak jest ważny co konsystencja... On poprosił.. hm nie On nie prosi.. nakazał napisać o dniu, w którym połknełam duuużo spermy. Prawda jest taka, że już mu opowiadałam o tym, no ale stary jest to i pamięć nie taka :P a z drugi (...)

Zobacz pełny wpis »
Początki podobno są najlepsze, a później czar pryska... jednak nie w tym przypadku. Jak zwykle w tamtym okresie poranki spędzałam na piciu kawy i czatowaniu. Jak zwykle też mój nik zamiast odstraszać bezmózgowców tylko ich przyciągał... do dziś nie wiem dlaczego skoro jasno w nim określiłam, że chce faceta z mózgiem. Jednak ten dzień (...)

Zobacz pełny wpis »
On chciał żebym opisała swój pierwszy raz z klamerkami... chyba lubi czytać o tym co przeszłam, chce wiedzieć na ile mnie stać:D Lubię klamerki, najbardziej te na których normalne kobiety wieszają pranie, ale ja nie jestem normalna:) Klamerki... najlepsze bez żadnych osłon silikonowych, zwykłe drewniane klamerki:) Najwięcej pierwszych razów mia (...)

Zobacz pełny wpis »