Zmuuda77

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdynia
Główny blog szkolny-gadzet.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-06-05
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zmuuda77

Obecnie coraz częstsze, jako jedna z wielu technik marketingowych, stają się gadżety reklamowe. Właściwie oznakowane przedmioty codziennego użytku, mogą znacznie polepszyć efekty sprzedaży. W jaki sposób znakowane są gadżety? Najczęściej wykorzystuje się, w zależności od zastosowanego przedmiotu, tampodruk, grawerowanie laserowe, haft komputerowy, sitodruk, transfer, nadruki (...)

Zobacz pełny wpis »
Profesjonalny marketing stawia na pojęcie „user experience”. Jest ono o tyle istotne, że aby kontakty z konsumentem były jak najlepsze konieczne jest zadbanie o jego prywatne odczucia świadomie przypisane do marki – im marketing okaże się skuteczniejszy, tym będą one pozytywniejsze dla obydwu stron. Umożliwi to poprawić obroty firmy oraz jej wizerunek, a nawet kor (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z oryginalniejszych pomysłów na marketing w swojej firmie mogą być gadżety reklamowe. Można je kupić w wielu firmach – współcześnie jest wiele sklepów internetowych, które oferują takie usługi. Wszystko to opiera się na obiektywnych odczuciach klienta wchodzącego ze sprzedawcą w interakcję. Sprawienie, by poczuł się uznany wpływa na transakc (...)

Zobacz pełny wpis »