Zmiennna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Nieważne ******
Główny blog zmiennna.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-02-27
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zmiennna

kobiety:1. Zdejmij ubranie i włóż je do odpowiedniego kosza na brudy (białe/kolorowe). 2. Przejdź w płaszczu kąpielowym do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swojego męża, zakryj nerwowym gestem każdy centymetr ciała i biegnij jak najszybciej! 3. Spójrz na swoje odbicie w lustrze i wypnij brzuch najmocniej jak możesz. Poskarż się teraz, że masz duży brzuch. 4. Wejdź pod pry (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdybym mówił językiem ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.   Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką wiarę, tak iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.   I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś o tym paskudnym nałogu.... Jakie korzyści zdrowotne?                                                      &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
wielka łza świata zakręciła się w oku ból, cierpienie klęskę i znienawidzenie temu składajcie hołd   wielka łza świata zakręciła się w oku   demony zła zawładnęły mą duszą choć krzyczę nie! milczeniu dość wystarczy już walk   wielka łza świata zakręciła się w oku   uwolnij mnie Panie od tego cierpienia pozwól zakończyć żywot mój przeraża mn (...)

Zobacz pełny wpis »
Baran - Mars (20.III - 18.IV) Urodzeni pod tym znakiem są z natury rzeczy ociężali umysłowo i z trudem uczą się najprostszych czynności. Tylko długotrwałym biciem Barana można skłonić do przyswojenia minimum wiedzy (tabliczka mnożenia, wyjątki na "RZ"). Ludzie spod tego znaku z powodu swojej tępoty w pracy dezorganizują wszystko, dzięki czemu awansują szybko na wysokie stanowi (...)

Zobacz pełny wpis »
  Uciekała... sama nie wiedział gdzieUciekała... myślała, że nikt się nie dowieUciekała... by odnaleźć choć chwilę spokojuUciekaał... od ludzi beznadziejnego pokroju           Lecz dopadło ją rzeczywistości zakłamanieI znów jej imię znalazło się na dnieLecz odkryła wreszcie imię przeznaczeniaChoć powrót boli... ma now (...)

Zobacz pełny wpis »
No i stało się, to co się stać w końcu musiało... To o czym pisałam tu od dłużeszego czasu... To czego nie umiałam zorbić, powiedzieć.... To co spędzało mi sen z powiek.... Stało się...  Jestem sama...jestem wolna..... Wczoraj odprowadził mnie do domu.... Cały czas naciskał zebym powidziała mu o co chodzi... Ale nie umiałam... W końcu doszliśmy do końca "wycieczki" Staliśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
by Greg Scelsa   Love is...a tender feeling, Love is...a way of being, Love is...just showing someone you care. Love is...helping with the dishes, Love is...feeding your pet fishes, Love is...just giving from your heart. Love is so very simple, It's not a mystery, When you treat those around you The very same way You want them to treat you. Love is...your baby sis (...)

Zobacz pełny wpis »
No i zaczęło się... Chodze do wymarzonej szkoły... Tylko czemu (przynajmniej narazie) realizowanie tego marzenia mnie przerasta, przytłacza i przygnębia... :( Po pierwszym dniu "normalnego" uczęszczania do tego LO jestem... lekko przerażona :/ Jeżeli to co mówią zaczną realizować to będzie ze mną kiepsko :( Nauczyciele w gimnazjum mieli racje, że przeżyjemy niezły szok :/ Ja g (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłam dzisiaj z moim kochaniem na spacerku :) Pogoda nam dopisała ;) Oczywiście gdzie byliśmy?? Tam gdzie jest mało ludzi :) Spacerowaliśmy długimi leśnymi ścieżkami...  Przyglądaliśmy się jesiennym drzewom i rozmawialiśmy :) Oczywiście co kilkanaście metrów był postój na buziaczka :) W końcu jeden z pocałunków się przedłużył... Misiu zaczął bawić się moimi piersiami... przesz (...)

Zobacz pełny wpis »