Zlosnica

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Martyna Pniewska
Główny blog zlosnica.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-09-05
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zlosnica

  Dzisiaj mialam okazje zobać film, o którym się ostanio dużo mówi, mianowicie mam na myśli "Piasnistę".  Już dawno chciałam iść na ten film, miej więcej wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jednak moje zdanie co do tego filmu zmienioło sie i to 180 stopni. Po przeczytaniu "Medalionów" i Opowiadań Borowskiego myślałam, że wiem do czego zdolny jest człowiek i jaki może b (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziasiaj od samego rana, pomimo bólu głowy, który mi juz towarzyszy 3 dzień, mialam dobry humorek.W budzie na pierwszych 2 lekcjach fakultetu byłam zajęta robieniem zadania z matematyki, bo znowu cosik pokręciłam i się zakręciłam i miałam inny wynik. W opanowaniu sytsuacji pomogłam mi Małgosia. Wieka dziękówa!!!!!A przy okazji to przypomniało mi się, że wystąpiła kłótnia w klanie b (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie miałam okazji złożyć Wam takich życzeń jak bym chciała, więc zrobie to tu i teraz. te życzenia są szczera i płyną prosto z mojego serduszka: Wszystkiego nalepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Samych sukcesów w Nowym Roku...CIOTKA- dostań się na tam, gdzie chcesz... albo nie Ty i tak masz zostać aktorką, spróbuj przynajmniej zadawać na te aktorstwo, chyba nie na próżno zn (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdzieś tam daleko, bardzo daleko w przyszlości żyje sobie rodzina. On, Ona, dwójka dzieci, pies... otoczeni są gronem prawdziwych ludzi, którzy zawsze mówią to co leży im na sercu. Ona nie jest zwyczajną kuchtą domową. On nie pozwolił na to by stała się tak jak wszystkie kobiety. Nie kazał założyć fartucha, siedzieć w domu, wylewać tony potu przy garach, latać po domu z mopem, odku (...)

Zobacz pełny wpis »
  "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzązostaną po nich buty i telefon głuchytylko to co nieważne jak krowa się wleczenajważniejsze tak prędkie że nagle się stajepotem cisza normalna więc całkiem nieznośnajak czystość urodzona najprościej z rozpaczykiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz po pewność niepewnazabiera nam wrażliwość tak jak ka (...)

Zobacz pełny wpis »
Pojawiły się w sklepach świąteczne dekoracje... ja nic... Na około zaczęły rozbrzmiewać dźwięki kolęd... ja nic Spadł śnieg, świat stał się biały... ja przegarałam walkę,a le o tym później... Wacale jeszcze nie czuje tej świątecznej atmosfery, przecież nie dawno dopiero zaczynały się wakcaje... Nie wiem czemu, może jestem jakaś dziwna, ale jakoś w tym roku nie chce mi się świąt... (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj posądziam osobę, na której bardzo mi zależy o klamswo i dzialania konspiracyjne przeciwko mnie. Na początku nie moglam w to uwierzyc, ale po glębszym przemyśleniu stwierzdzilam, że to jest możliwe. To by mój bląd, do którego wcale się nie wstydze przyznać. Teraz wiem, że powinnam najpierw pójść do Ciebie i z Tobą pogadać. Jest mi bardzo przykro... nie wiem jak to jeszcze (...)

Zobacz pełny wpis »
Poniedziałek to chyba najgorszy dzień tygodnia. Nie dość, że trzeba iść po weekendzie do szkoły, to nasza klasa i 4b mają ten zaszczyt zaczynania na 7:10. Dobrze, że zaczynamy wf'em, bo nic nie robie, a jak już musze się ruszać to staram się nie przemęczać ;P Ale dzisiaj nie bylo tak źle. Jakoś sie wstało i na pół przytonmnie doszło do szkoły. Na pierwszej lekcji mialyśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczerze mówiąc, to myślałam, że będzie gorzej. Pisze oczywiście o naszej klasowej Wigilii. Początek był bardzo sztywny, przemówienie dyrekcji. Jej słowa zabrzmiały trochę dzwinie: "Mam nadzieję, że to będzie Wasza ostatnia Wigilia w tej szkole". Można to odebrać różnie ... Wszytko było takie sztuczne, jeszcze do tego ten kamerzysta...Ale kiedy zaczęliśmy sobie składać życzenia atm (...)

Zobacz pełny wpis »
"Miejsce POLSKA System SAMOWOLKA Cel to FORSA W TYM TKWI SEKRET, BIORĘ CO LOS DAL, ŻYCIE MADE IN POLSKA, TO JEST MOJE MIEJSCE, BO KOCHAM TO MIEJSCE" O.S.T.R. "kochana Polsko" Nie chce mi się pisać nowych notek na blogu. "zdrdliwa wena raz jest raz jej nie ma". Nie wiem ja chyba jestem za miękka, żeby żyć na tym świecie. Wiem, że Ciotka powiedzialaby twardym trza być nie miękki (...)

Zobacz pełny wpis »