Zlewyblog

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warsaw
Główny blog zlewyblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-09-10
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 20 dni temu

Najciekawsze wpisy Zlewyblog

Niestety nie wszystkich stać na meble warszawa najwyższej jakości, które wykonają dla nas najlepsi stolarze. Osoby, które mniej zarabiają muszą zadowolić się wyrobami z gotowej linii produktów danego salonu meblowego a to i tak czasem wychodzi za drogo. Każdy producent mebli oczywiście stara się zachęcić klientów niskimi cenami, ale nie zaws (...)

Zobacz pełny wpis »
W sferze projektowej i na etapie planistycznym praktycznie każde wyobrażenia o własnym domu lub mieszkaniu, pełne są przekonania o jego niesamowitych walorach. Faktem jest jednak, że większość osób już w kilka miesięcy, a maksymalnie po okresie dwóch lat od wprowadzenia się - nawet do całkowicie samodzielnie zaprojektowanego i wykonanego mieszkania - za (...)

Zobacz pełny wpis »
W procesie, jakim jest wykończenie, dekoracja lub zmiana wystroju mieszkania niezwykle ważną rolę odgrywa światło. Odpowiednio zaprojektowane elementy oświetleniowe potrafią skutecznie zastąpić inne dekoracje i nadać pomieszczeniu wyjątkową atmosferę. Coraz popularniejsze stają się technologie oświetleniowe typu LED, głównie w postaci taśm o róż (...)

Zobacz pełny wpis »