Ziolowelekitu

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog leczkileczki.blogi.pl »
Data urodzenia 1964-03-16
Wiek 56 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Ziolowelekitu

Mącznica lekarska jest rośliną, która występuje na wielu kontynentach. W Polsce bardzo często można ją spotkać w północnej części kraju. Ponieważ jest to cenna roślina lecznicza, została objęta częściową ochroną.   Skarbiec cennych substancji Od dawna znane są lecznicze właściwości mącznicy lekarskiej. Prozdrowotne działanie zawdzię (...)

Zobacz pełny wpis »
Bogactwo świata ziół jest niezwykle. Natura wyposażyła nas w środki obronne właściwie na wszystkie dolegliwości naszych ciał. Problem w tym, że nikt nie podpisał jakie zastosowane mają poszczególne rośliny i jako ludzkość musimy odkrywać je sami. Niepozorny chwast Perz jest chwastem, który powszechnie rośnie w całej Polsce. Nawet jeśli kt (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzika róża, a konkretnie płatki kwiatostanów oraz owoce są wykorzystywane do produkcji zarówno wyrobów medycznych, jak i kosmetycznych. Wszystko ze względu na ich niesamowite właściwości. Wzmacnianie odporności   Dziką różę z powodzeniem możemy znaleźć w różnego rodzaju preparatach i suplementach diety, któr (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy lubicie stosować zioła w swojej kuchni? Czy wolicie wybierać zioła, czy jednak stawiacie na użytkowanie chemicznych środków, które może i poprawiają zdrowie, ale przy dłuższym użytkowaniu nie są dla nas korzystne. Trzeba przyznać, że zioła znane są już od wieków. W końcu nasi przodkowie nie mieli dostępu do najróżni (...)

Zobacz pełny wpis »
Najpopularniejsze dolegliwości ze strony dróg moczowych, to schorzenia takie jak kamica nerkowa, problemy z prostatą oraz liczne stany zapalne, których jedną z przyczyn jest bakteria Escherichia Coli. Bakteria coli w moczu to najczęściej wykrywana i powodująca niepożądane skutki zdrowotne przyczyna problemów z układem moczowym.    (...)

Zobacz pełny wpis »