Zielarz29

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zgierz
Główny blog ziololecznictwo.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-09-06
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zielarz29

Zielarze znają wiele roślin leczniczych, które mogą zadziwiać swymi właściwościami oraz bogactwem witamin. W gronie tych leków, które stworzyła natura, na szczególne wyróżnienie zasługują owoce dzikiej róży. Dlaczego? Niewielki owoc - moc witamin W niewielkich owocach dzikiej róży można znaleźć wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Lek roślinny na problemy układu krwionośnego Venoforton opracowany został w oparciu o zioła znane ze swego dobroczynnego wpływu na krążenie. Jak jeszcze działają zawarte w preparacie rośliny? Przyjrzyjmy się z bliska najważniejszym składnikom leku. Pierwszy z nich to wyciąg z kasztanowca. Działanie kasztanowca na żyły jest często wykorzystywane w innych pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Preparaty ziołowe są świetną alternatywą dla osób, które ufają sile natury i nie chcą faszerować się syntetykami, które mogą być bardzo szkodliwe dla organizmu.   Jeśli nasze dolegliwości zdrowotne nie są szczególnie poważne, to warto skorzystać z takich doraźnych i naturalnych opcji. Osoby, które borykają się (...)

Zobacz pełny wpis »
Właściwie wszyscy wiedzą, ja wygląda pokrzywa. Jest to roślina powszechnie występująca w Polsce i wiele osób posiada o niej negatywną opinię z uwagi na to, że parzy, gdyż posiada histaminę. Jednak jest to roślina mające wiele zastosowań w lecznictwie. Pokrzywa zwyczajna może osiągnąć wysokość nawet do 1,5 metra. W lecznictwie wykorzystuje (...)

Zobacz pełny wpis »
Zioła moczopędne mogą bardzo skutecznie pomóc w pozbyciu się nagromadzonych toksyn, które dostarczane są praktycznie zewsząd. Bardzo ważne jest, aby nie pozwolić na zaleganie ich w nerkach oraz wątrobie, ponieważ zanieczyszczenia te wpływają negatywne na pracę owych narządów. Na rynku dostępne są przeróżne diuretyki farmaceutyczne, al (...)

Zobacz pełny wpis »