Zgubix

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zgubix.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-02-20
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 260 dni temu

Zgubix o sobie:

Szukam swojej drogi.


Ostatnie komentarze Zgubix

Twoje wpisy są mi bardzo bliskie. Dziwnie spojrzeć trochę na swoje życie kiedy żyje nim ktoś inny. Można zupełnie inaczej na to patrzeć. Dziękuję Ci bo gdzieś w mojej głowie, w tym zamęcie i kłębku krytyki, pojawiło się światełko, że można być dla siebie dobrym. Przecież Tobie powiedziałabym mnóstwo ciepłych słów których nie mam dla siebie. Dlaczego? Czytam Twoje wpisy i jakbym czytała o sobie więc dlaczego dla kogoś mam to ciepło a dla siebie nie? Te pytania, odpowiedzi na nie, pomału mnie zmieniają. Życzę siły i dużo ciepła, wsparcia. Odmieniłaś dzisiaj moje myślenie, dziękuję Ci z całego serca.

Zobacz całą dyskusję »
:( Ty określasz kim i jaka jesteś, nie jesteś "jakaś" bo ktoś tak powiedział. Przeważnie ocena innej osoby jest oparta na własnej ocenie. Te słowa nie były spowodowane tym, że coś z Tobą jest nie tak, to odbicie problemów męża i jego własnych słabości, niepewności, strachu. Nikt nie może Cię określić, Ty sama jesteś swoją wizytówką. Pozdrawiam

Zobacz całą dyskusję »
Alkohol niszczy całe rodziny, terapia pomaga. Dla samej siebie naprawdę warto, pamiętaj, że nie jesteś sama, że nie musisz być nierozumiana. Nie musi tak być. Bywa to ciężkie, ale kochajmy siebie. Pozdrawiam, niech ogarnia Cię duuuużo ciepełka i miłości. Świetnie napisane, trudny wpis który czyta się z łatwością, uważam, że to prawdziwy talent.

Zobacz całą dyskusję »
To musiał być ciężki dla Ciebie okres. Trzymaj się, pamiętaj, że nie jesteś sama. Wszyscy jesteśmy ludźmi i łączą nas podobne problemy i zmartwienia. Internet to wspaniałe narzędzie do znalezienia "ludzia";) czy grupy ludzi z podobną historią. Pozdrawiam serdecznie i przesyłam pozytywne myśli. Z chęcią przeczytam więcej wpisów.

Zobacz całą dyskusję »