Zet

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Alicja Romanowska
Główny blog zet.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zet

.... Using your mindImagine our skinJoined at the hipJoined from withinBy using your eyesYou're freezing my frameWatching our clothes burst into flames(Undress me now, you know how)Using your eyes now(Undress me now, you know how)... (...)

Zobacz pełny wpis »
To szok,:) Wydawało mi sie ze nikt nie zajrzy na mojego bloga, przeciez tu tylko kilka Trójmiejskich zdjęć. A tu nawet komentarze:) No coż, miło mi bardzo że jestem z Trójmiasta i nadal uwielbiam morze i piasek i wszystko co ciepłe jasne i przyjemne:) ...juz padam, po całym dniu pracy nie mam siły nawet zjeść kolacji:( chyba skończę na jogurcie....pozdrawiam   (...)

Zobacz pełny wpis »
Jag lskar dig...G. :) (...)

Zobacz pełny wpis »
.... za oknem okropnie wieje... Tesknie bardzo za morzem, za spacerem po plazy i ...wszystkim. Woda tak cudownie uspokaja, lagodzi koi. To niesamowite. Uwielbiam szum fal, mokry piasek pod stopami i ten niesamowity zapach powietrza. Wtedy odplywam...i laduje baterie. (...)

Zobacz pełny wpis »
Uwielbiam tą porę roku, jest soczyście zielono, słońce długo świeci i ledwo człowiek wejdzie do knajpy to jak już wychodzi to jest następny piekny jasny dzień. Szkoda życia na spanie w maju, bardzo szkoda :)   (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Już dawno mnie nie było ale  sporo notek sie utraciło :) trzeba zabierać sie do roboty!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, znowu powrot....... "dwie baby ladne są takie ładnie"...by a Friend of Mine :)     (...)

Zobacz pełny wpis »
Proszę proszę, kto by pomyślał, taki ładny nowy layout :) gratulacje dla grafika :) pozdrawiam wszystkich i miłego dnia lipcowego zyczę i duzo słońca bo ostatnio go jakoś nie za wiele :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Widze, że ogromnie się tu pozmienialo:) Zmiany bardzo na korzyść:) Teraz to będe tu chyba częsciej zaglądać.:) Pozdrawiam wszystkich gorąco, ( niestety nie z wakacji :( ) (...)

Zobacz pełny wpis »
mi mojej Połówki. :( Połówka jest daleko ......niedobrze jest tak tęskinić.........nikomu nie polecam....nie rozstawajcie sie ze swoimi połówkami na długo......

Zobacz pełny wpis »