Zeniuodserca

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mielec
Główny blog zeniuodserca.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-02-18
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zeniuodserca

To kiedy Cię zobaczyłem...nie wiedziałem że poznam kogoś na kim będzie mi tak zależało. Zmieniłaś całkiem moje życie wsiadając do tego żółtego busa i dziękuję Bogu że znalazłaś się w nim. Pamiętam pierwszą wiadomość do Ciebie,kropeczkę...pierwsze spotkanie,pocałunek...coś niesamowitego. Wiele rzeczy zrozumiałem dzięki Tobie oraz poczułem nowe w (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstaje nowy dzień wstają nowe możliwośći,nikt tutaj nie pości,uważaj na swoje kości,bo Ci je połamię w złości, nie płacz ze zazdrości,mam piękną kobietę której nie posiadasz a jak masz to ciągle ją tu zdradzasz, miłości tak nie zaznasz więc przez to tu upadasz. Może nie jestem idealny ale zawsze swojej oddany i wiem że wszystko przetrwamy nie patrz (...)

Zobacz pełny wpis »
Słońce,rozgrzewa oraz chce się żyć dzięki niemuWoda,goi pragnienie w upalne dniWiatr,przynosi dreszcze na skórzeOgień,rozpala najchłodniejsze miejscaTymi wszystkimi żywiołami jesteś Ty. Mówię do Ciebie słońce,bo mnie rozgrzewasz w najchłodniejszych momentach życia.Swoją osobą goisz pragnienie za Tobą gdy jesteś blisko mnie.Od Twoich pocałunk&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »