Zeniuodserca

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mielec
Główny blog zeniuodserca.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-02-18
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 358 dni temu

Najciekawsze wpisy Zeniuodserca

To kiedy Cię zobaczyłem...nie wiedziałem że poznam kogoś na kim będzie mi tak zależało. Zmieniłaś całkiem moje życie wsiadając do tego żółtego busa i dziękuję Bogu że znalazłaś się w nim. Pamiętam pierwszą wiadomość do Ciebie,kropeczkę...pierwsze spotkanie,pocałunek...coś niesamowitego. Wiele rzeczy zrozumiałem dzięki Tobie oraz poczułem nowe w (...)

Zobacz pełny wpis »
Wstaje nowy dzień wstają nowe możliwośći,nikt tutaj nie pości,uważaj na swoje kości,bo Ci je połamię w złości, nie płacz ze zazdrości,mam piękną kobietę której nie posiadasz a jak masz to ciągle ją tu zdradzasz, miłości tak nie zaznasz więc przez to tu upadasz. Może nie jestem idealny ale zawsze swojej oddany i wiem że wszystko przetrwamy nie patrz (...)

Zobacz pełny wpis »
Słońce,rozgrzewa oraz chce się żyć dzięki niemuWoda,goi pragnienie w upalne dniWiatr,przynosi dreszcze na skórzeOgień,rozpala najchłodniejsze miejscaTymi wszystkimi żywiołami jesteś Ty. Mówię do Ciebie słońce,bo mnie rozgrzewasz w najchłodniejszych momentach życia.Swoją osobą goisz pragnienie za Tobą gdy jesteś blisko mnie.Od Twoich pocałunk&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »