Zebulonow12

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog instrukcjazyciawsystemie.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-01-01
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 7 dni temu

Zebulonow12 o sobie:

Tłumaczę biblijne wersety za pomocą współczesnych odkryć nauki.
https//ksiegaponadczasowa.salon24.pl

Najciekawsze wpisy Zebulonow12

"Na początku stworzył Bóg niebo i ziemię" Czyli stworzył Bóg twórczą myślą wirową formę energii dla nieba i ziemi(Teoria wiru Kelvina oraz eksperyment R.Jahn i B. Dunne z Princeton University udowadniający naukowo, że myśl wpływa na materię) "A ziemia była pustkowiem i chaosem, ciemność była nad otchłanią,"Czyli w wirowej formie energii nie była zamieszczona in (...)

Zobacz pełny wpis »
Poczęcie i narodzenie Izaaka, Jana Chrzciciela i Jezusa Zbawiciela, było o tym samym czasie w roku następnym. Według kalendarza lunarnego (Rdz 17,21; 18,10,14) Poczęcie i narodzenie Jana Chrzciciela, syna Zachariasza z 24 zmian kapłańskich (1Kron. 24,10) Było o tym czasie przy rozpoczęciu służby kapłańskiej. Ósmego dnia, pierwszego miesiąca według kalendarza lunarnego (Łuk. (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy.---------------------------------Owoc bez nasienia. Jaki owoc bez nasienia spożyli prarodzice ?===========Definicja szczęścia Nie tylko według Hipokratesa jesteśmy różnymi typami osobowości. Dlatego wydawałoby się, że każdy będzie miał swoją definicje szczęścia. Natomiast obecnie okazało się (...)

Zobacz pełny wpis »