Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Zealdactone

Najciekawsze wpisy Zealdactone

putBan(62); W klasyfikacji generalnej przed Polakiem znaleźli się tylko kierowcy dysponujący samochodami czteronapędowymi - WRC i S2000. Trasa rajdu w dolinie rzeki Taro w Apeninach miała w sumie 448 km, w tym 123 km to odcinki specjalne. W klasyfikacji generalnej zwyciężył prowadzący w rajdzie od pierwszego odcinka specjalnego Włoch Manuel Sosella (Subar (...)

Zobacz pełny wpis »
W klasyfikacji generalnej zwyciężył prowadzący w rajdzie od pierwszego odcinka specjalnego Włoch Manuel Sosella (Subaru Impreza WRC). Drugie miejsce zajął jego rodak Claudio Sora    Kierowca teamu Formuły 1 - Renault z dziesięciu rozegranych odcinków specjalnych był w swojej klasie najszybszy na dziewięciu. Tylko na trasie szóstego OS-u musiał uzn (...)

Za tydzień Roberta Kubicę czeka kolejny start. Tym razem w wyścigu Formuły 1 o Grand Prix Hiszpanii. putBan(62); W klasyfikacji generalnej przed Polakiem znaleźli się tylko kierowcy dysponujący samochodami czteronapędowymi - WRC i S2000. Trasa rajdu w dolinie rzeki Taro w Apeninach miała w sumie 448 km, w tym 123 km to odcinki specjalne.   (...)