Zdrowyzielnik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog zdrowyzielnik.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-03-19
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zdrowyzielnik

Nowoczesny świat pędzi w oszałamiającym tempie. Wszyscy się śpieszą, gdzieś gnają i szukają coraz to wyższych celów do osiągnięcia. Nic więc dziwnego, że prędzej czy później ktoś z tego wyścigu musi na chwile wypaść, z powodu zbyt dużego napięcia i stresu. Przepracowanie, bezsenność i chroniczne zmęczenie można oczywiście leczyć farmakolog (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiedza o domowych sposobach walki ze stanami zapalnymi górnych dróg moczowych jest stosunkowo powszechna. Większa część społeczeństwa wie, że w takich sytuacjach niezwykle istotne jest spożywanie dużej ilości wody oraz takich produktów jak seler, brokuły i zielona pietruszka, które pozytywnie oddziałują na układ moczowy. Jednak taka dieta n (...)

Zobacz pełny wpis »
Cukrzyca to bardzo podstępna i wyniszczająca choroba. Nieleczona może doprowadzić do poważnych schorzeń układu sercowo- naczyniowego. Działa też negatywnie na wzrok i może skończyć się całkowitą ślepotą. W uniknięciu przykrych następstw cukrzycy z pewnością pomoże Diabetofort.   Czym jest Diabetofort? Jest to preparat w płynie i poleca się go diabe (...)

Zobacz pełny wpis »
Osoby starsze wykonujące pracę umysłową zmagają się z osłabieniem pamięci i brakiem koncentracji. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż mózg podobnie jak reszta ciała zwyczajnie się starzeje. Zaradzić temu procesowi może jedynie odpowiednio dobrana suplementacja. Idealnym specyfikiem, który podnosi wydajność umysłu- jest Venoforton.   Jak prawidłowo (...)

Zobacz pełny wpis »
Kasztanowiec zwyczajny (znany też jako Aesculus hippocastanum L.) to gatunek, który możemy spotkać w wielu częściach świata (m.in. w Grecji, czy południowej części Azji). Szczególnym uznaniem cieszą się jego kwiaty i kora i właśnie z tego też powodu, kasztanowiec jest bardzo często wykorzystywany w ziołolecznictwie.   Substancje aktywne   (...)

Zobacz pełny wpis »