Zdrowystylzycia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Oświęcim
Główny blog zdrowy-styl-zycia.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-06-22
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zdrowystylzycia

http://tipsforwomen.pl/pokochaj-wode-5-sposobow-na-regularne-picie-wody/    Wiele osób ma problem z regularnym nawadnianiem organizmu. Sami się z takim zawsze zmagaliśmy. Woda nie jest naszym przyjacielem. Oczywiście jest nierozłącznym elementem naszej diety. Jednak długo walczyliśmy z tym, żebyśmy się przynajmniej trochę polubili. Postanowili (...)

Zobacz pełny wpis »
 Przyznajemy się, uwielbialiśmy kiedyś nocne podjadanie i do dnia dzisiejszego czasami nam się zdarza. Zazwyczaj są to jakieś małe przekąski typu garść pistacji, kiedyś mogliśmy pochłonąć wieczorną porą naprawdę duże ilości jedzenia. Wiemy, że nocne podjadanie mimo tego, że jest bardzo przyjemne, jest również niezdrowe dla naszego organizmu, dl (...)

Zobacz pełny wpis »
http://tipsforwomen.pl/jak-pogodzic-zdrowe-odzywianie-z-praca-lub-szkola/   Wiele osób uważa, że nie da się pogodzić zdrowego odżywiania z pracą lub szkołą. Chcielibyśmy dzisiaj udowodnić Wam, ze się da. Tak naprawdę wszystko zależy od Was, od waszego zorganizowania, a przede wszystkim od Waszych chęci. Pozytywne nastawienie i chęć wytrwania (...)

Zobacz pełny wpis »
   Zdrowe, pożywne śniadanie jest problemem wielu osób. Zazwyczaj jemy je w biegu. Nie patrząc tak naprawdę co spożywamy. Najważniejsze jest to, żeby posiłek można było szybko przyrządzić i tak samo szybko go zjeść. Jest to bardzo mylne myślenie. Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia i wiedzą to nawet przedszkolaki. Powinno (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jesteśmy uczniami klasy 1 w. Blog prowadzą dwie osoby: Mikołaj K., który uczy się na cukiernika i interesuje się cukiernictwem. Magdalena D., która uczy się na fryzjerkę i interesuje się fotografią. Wybraliśmy taki temat, ponieważ oboje interesujemy się zdrowym trybem życia. Chcielibyśmy Wam przekazać jak prowadzić zdrowy styl życia (...)

Zobacz pełny wpis »