Zdrowienasze

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog zdrowienasze.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-04-17
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zdrowienasze

Maczużnik chiński (Cordyceps sinensis) jest grzybem - pasożytem naturalnie występującym na Płaskowyżu Tybetańskim. Od tysięcy lat jest stosowany w medycynie tybetańskiej i chińskiej między innymi w celu zwiększenia wytrzymałości, odporności oraz przywrócenia sił i energii. Maczużnik znany jest ze swych prozdrowotnych właściwości. Kordyceps - dlaczego je (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat ziół jest niezwykle bogaty. Znajomość zagadnień ze świata zielarskiego jest czymś bardzo cennym. W ostatnich kilku latach zioła zyskują na popularności. W związku z zaistniałą sytuacją na rynku pojawiają się suplementy z różnymi preparatami zielarskimi. Na szczególną uwagę zasługuje gorzknik kanadyjski, czyli zioło wykorzystywane na r (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas potrzebuje określonej dawki wapnia do prawidłowego funkcjonowania, który powinien zostać dostarczony wraz z pożywieniem. Potrzebujemy sporej ilości wapnia, jednakże i to każdego dnia, a spożywanie wysoko przetworzonej żywności sprawia, że często mamy niedobory tego pierwiastka. To z kolei wiąże się z licznymi dolegliwościami zdrowotnymi. Czasami (...)

Zobacz pełny wpis »
Stres, złe nawyki żywieniowe oraz życie w zanieczyszczonym środowisku powodują, że ludzie coraz częściej cierpią z powodu infekcji grzybiczych, określanych mianem kandydoz. Kandydozy, czyli choroby powodowane grzybami z rodzaju Candida albicans, zaliczane są już do chorób cywilizacyjnych. Główną przyczyną pojawiania się grzybiczych zakażeń organiz (...)

Zobacz pełny wpis »
Uzupełniając dietę odpowiednimi suplementami, można jeszcze lepiej i efektywniej dbać o swoje zdrowie. Szczególnie pozytywny wpływ mają na nie probiotyki wieloszczepowe, do których grupy należy nowoczesny preparat Sanprobi Barrier. Składa się z aż 8 zróżnicowanych pod względem działania szczepów probiotycznych, które w połączeniu t (...)

Zobacz pełny wpis »