Zdrowi2015

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Weronika Anna Romanek Zygmunt
Lokalizacja Oświęcim
Główny blog oczyszczanie-swojego-organizmu.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-12-18
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Zdrowi2015 o sobie:

Jestem Weronika, chodzę do Technikum Gastronomicznego, moje zainteresoania to rower, kino, muzyka i gotowanie.
Ja jestem Anna, chodzę do Technikum Gastronomicznego, interesuje się ksiązkami, muzyką.

Najciekawsze wpisy Zdrowi2015

Jak każdy wie trzeba się zdrowo odżywiać, ale musimy wiedzieć jakie produkty możemy jeść często, a jakie rzadziej. W celu ułatwienia nam stosowania zdrowej diety powstała piramida zdrowego żywienia.  Dzięki niej mżemy łatwo zmienić swoje nawyki żywieniowe, więdząc jakie produkty możemy spożywać. Podstawę stanowią produkty zbożowe, tłu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego warto pić herbatę? Herbatę warto pić nie tylko ze względu na smak, ale także jak dowiodły liczne badania dlatego, że napar z liści zielonego krzewu herbacianego, niezależnie od koloru, przynosi nam liczne korzyści zdrowotne.  Rodzaje herbat i ich właściwości:  a) Czerwona - poprawi trawienie. Tą herbatę powinny pić osoby które s (...)

Zobacz pełny wpis »
 Należy spożywać 5 posiłków dziennie, w 2-3 godzinnych odstępach. W odżywaniu trzeba pamiętać o tym, żeby jeść dużo owoców i warzyw, ponieważ są wzbogacone o witaminy i sole mineralne. Mysimy też pamiętać, żeby wprowadzaćź do sowjego organizmu ok 2 litrów wody każdego dnia. Woda z naszego organizmów wyprowadza szkodliwe zwią (...)

Zobacz pełny wpis »
Przymuje się, że każdy powinien ćwiczyk 3-4 razy w tygodniu, po ok. godzinie. Najważniejsze jest abyśmy pamiętali, że najpierw powinniśmy się dobrze rozgrzać. Dopiero potem możemy stopniowo wprowadzać pszczególne ćwiczenia.  - 10/2 brzuszków, - 10/2 przysiadów, - 20 skłonów w przód i w tył   (...)

Zobacz pełny wpis »