Zdrowefakty

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog fitjar.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-01-01
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zdrowefakty

Kolejne postanowienie TERAZ MI SIĘ UDA!!!SCHUDNĘ!!! zaczynasz się głodzić, katować ćwiczeniami,  z czasem czujesz się gorzej, opadasz z sił. Stajesz na wagę, niby ważysz mniej, ale jakim kosztem? udaje się trochę zrzucić, ale jesteś na tyle osłabiona, organizm domaga się regeneracji... zaczynasz pozwalać sobie na małe "co nieco" wracasz do wagi wyjśc (...)

Zobacz pełny wpis »
Rzeżucha... grafika google   Niekiedy sedno świątecznego stroika wielkanocnego, ale... okres świąteczny się kończy i co dalej z rzeżuchą?   No jak to co - ZJEŚĆ!   pierwsza myśl, która mi się z nią kojarzy - zapach... charakterystyczny i ostry... podobnie ze smakiem. Nie do podrobienia!   Zapraszam na zd (...)

Zobacz pełny wpis »
Chyawanprash – nazwa wręcz kosmiczna! Cudowna pasta wzmacniająca. Kiedy pierwszy raz zobaczyłam tą nazwę, powiem szczerze, że niezbyt mnie zachęciła do zakupu. Skusiły mnie opinie i opis. Wypróbowałam przez kilka ostatnich tygodni o z czystym sumieniem mogę Wam go polecić. Jadłam po jednej płaskiej łyżeczce rano i wieczorem. Czasem dodawałam do cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Często spotykam się z opinią, że banan i winogrono to najbardziej kaloryczne owoce. Czy zatem osoby dążące do redukcji wagi powinny kategorycznie odrzucić spożywanie tych produktów? Ja wyznaję zasadę WSZYSTKO z umiarem! :)   Zapraszam na zdrowe fakty na temat banów i winogron   BANANY   Banan w 100g ma ok. 89kcal. Średni banan w (...)

Zobacz pełny wpis »