Zbigniew72

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog motoswiat.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-09-04
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 136 dni temu

Najciekawsze wpisy Zbigniew72

Pokrowce samochodowe szyte na miarę to idealny sposób na zabezpieczenie foteli przed zabrudzeniem oraz wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Powinien w nie zainwestować każdy właściciel pojazdu, który dba o wnętrze swojego samochodu.      Pokrowce samochodowe na miarę – a estetyka wnętrza      Pokrowce samochodowe na (...)

Zobacz pełny wpis »
Od lat koszulki na fotele samochodowe stanowią jedną z najpopularniejszych metod zabezpieczenia foteli oraz odświeżenia wnętrza samochodu. Moda na koszulki nadal nie przemija, a producenci oferują coraz to nowsze, udoskonalone modele.    Oferta koszulek samochodowych jest ogromna, zatem wybór odpowiedniego fasonu czy koloru zależy od indywidualnych po (...)

Zobacz pełny wpis »
Samochód to przedmiot, który przede wszystkim ma spełniać funkcję użytkową, czyli przewozić pasażerów do pożądanego przez nich miejsca. Nie oznacza to jednakże, że może wyglądać byle jak i być zaniedbanym. Można powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie - wiele osób poświęca długie godziny na dbanie o swoje cztery kółka, o czym (...)

Zobacz pełny wpis »
Głównym powodem, dla którego tak wielu kierowców decyduje się na stosowanie pokrowców, jest ochrona foteli przed zabrudzeniami oraz zniszczeniem. Pokrowce są bowiem pod tym kątem bardzo skuteczne. Na rynku dostępne są ich różne modele.   Organizer Pierwszym popularnym modelem pokrowca samochodowego jest organizer. Zakłada się go (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym się kierować wybierając pokrowce do samochodu? Jakie zalety mają uniwersalne pokrowce na fotele auta?   Ważne jest dopasowanie   Wybierając pokrowce do auta, wybierzmy takie, które nie tylko dobrze się prezentują, ale także dopasowują się do foteli. Pokrowce samochodowe uniwersalne są nieco tańszym rozwiązaniem niż pokrowce wykonywane n (...)

Zobacz pełny wpis »
Zwykle na wycieraczki samochodowe nie zwraca się zbyt dużej uwagi. To błąd. Mają one bowiem ogromne znaczenie pod kątem bezpieczeństwa podczas jazdy. Warto także wiedzieć, że technologia ich produkcji bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich kilku lat.   Technologia w produkcji wycieraczek Zadaniem wycieraczek jest oczywiście zbieranie wody i zabrudzeń z (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy kierowca, który posiada wieloletnie auto prędzej czy później będzie borykać się z problemem rdzy. Na szczęście są sposoby, aby skutecznie samochód przed rdzą zabezpieczać, a w razie potrzeby rdzę usunąć.   Gdzie pojawia się korozja? Przede wszystkim, aby uniknąć dużych problemów ze rdzą warto jest regularnie sprawdzać (...)

Zobacz pełny wpis »
Sklepy motoryzacyjne oferują coraz ciekawsze gadżety. Wraz z rozwojem technologii są one coraz nowocześniejsze. Dzięki temu skutecznie wpływają na komfort jazdy. Jakie zatem gadżety powinien posiadać każdy kierowca?   Bluetooth Dobre i praktyczne akcesoria do samochodu powinny przede wszystkim zapewnić kierowcy bezpieczeństwo podczas jazdy. Jednym z takic (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla jednych jest wstydem, dla innych ciekawostką, a jeszcze dla innych obowiązkowym wyposażeniem samochodu. Solidna i praktyczna mata ochronna na fotel samochodowy, bo to o niej mowa, budzi liczne kontrowersje wśród kierowców, jednak nie da się ukryć, że posiada ona liczne zalety, których zwyczajnie nie da się zignorować.   Co daje mata ochron (...)

Zobacz pełny wpis »