Zazyczkiadam

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog bezpowrotu.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-04-02
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zazyczkiadam

DZIEŃ DRUGI Wydaje mi się, że typografia i wygląd nie ma sensu w przypadku zwykłego tekstu składającego się z kilku zdań, wydarzeń i sposobów opisania otoczenia. Wszystko co chcę umieścić tutaj jest tylko po to żeby poczuć wewnętrzny spokój. Wkurza mnie używanie przecinków, pseudo mądrych słów i wyrażeń, których i tak nie rozumiemy jeżeli nie zna (...)

Zobacz pełny wpis »
DZIEŃ PIERWSZY    Nie używam czcionek, nie chcę żęby wyglądało to schludnie tylko prawdziwie czyli prosto, minimalistycznie do bólu. Sama zawartość tego co tu zobaczysz to tylko wycinek z mojego życia, jakaś prosta próba wytłumaczenia tego dlaczego tutaj jestem. Zacznijmy. Pamięta ktoś moment w życiu, w którym uświadamiamy sobie bycie dorosłym (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień trzeci. Wspomnienia.  Wracając do tematu przeszłości chyba każdemu zdażało się sięgnąć pamięcią to starych, lepszych lub gorszych czasów. Związki, przygody, wypadki, rozstania i powroty, wszystko to dało nam jakieś doświadczenie, mniejsze lub większe. Człowiek potrafi uczyć się tylko na własnych błędach i podejmuje decyzje, które w danej chwili wydają się (...)

Zobacz pełny wpis »