Zawiejaaleksandra123

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog nadrabianki.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-04-06
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 24 godzin

Najciekawsze wpisy Zawiejaaleksandra123

Podczas dzisiejszych zajęć:   1. Zastanawialiśmy się, przy pomocy których zmysłów możemy opisać jabłko. Z ćwiczeń polonistycznych zrobiliśmy zadanie 2 ze str. 24 1.     2. W ramach powtórzenia cyfr 1 i 2 wykonaliśmy z ćwiczeń matematycznych zadania ze strony 14. 2.      3. Następnie ćwiczyli (...)

Zobacz pełny wpis »
Drodzy Rodzice, Dziś w trakcie zajęć szkolnych: 1. Poznaliśmy, a właściwie powtórzyliśmy cyfrę 2- m.in. jej pisownię: z ćwiczeń matematycznych: str. 13 z kaligrafii matematycznej: str. 12 2. Liczyliśmy figury geometryczne i grupowaliśmy je według kształtu i koloru: z ćwiczeń matematycznych: str. 11 3. Mówiliśmy o czynnościach, któ (...)

Zobacz pełny wpis »
Temat przewodni dzisiejszych zajęć brzmiał: "Każdy z nas jest inny i potrzebujemy siebie wzajemnie". Na podstawie opisu staraliśmy się odgadnąć o jakiej koleżance/ jakim koledze z kasy mowa. Na zajęciach zrobiliśmy zadania: 1. z ćwiczeń polonistycznych: str.21 2. z kaligrafii matematycznej: str. 6 i 7 3. w zeszycie w cienkie linie ćwiczyliśmy pisownię litery O i (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy zastanawianiu się w jaki sposób poznajemy świat. Mówiliśmy o zmysłach. 1. Na tablicy zostały wypisane zmysły i narządy zmysłów. Każdy swoją kartkę też dzielił na 5 części. W każdym fragmencie wpisany został zmysł i narząd i dzieci dorysowywały przedmiot, który można poznać dzięki danemu zmysłow (...)

Zobacz pełny wpis »