Zamyslona87

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zamyslona87.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-10-02
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zamyslona87

Witajcie po krótkiej przerwie. Dzisiaj poruszam temat "dobrych rad " udzielanych mi i mojemu mężowi odnośnie tego jak starać się o dziecko. Chyba najciekawsze spostrzeżenie padło z ust osoby, która bym nawet nie podejrzewała i brzmiało mniej więcej tak: " Napaczcie się na naszego wnuka , to może i wam się zachce dziecka". Hmm jakbym od samego myś (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj spotkałam się z rodziną męża. Mają jedno dziecko plus drugi jest w drodze. W staraniach nie mieli żadnych problemów pierwszy syn urodził się wtedy gdy zaplanowali po tym jak kupili mieszkanie. Drugi pojawi się po Nowym Roku na świecie po tym jak pierwszy już jest odchowany. Patrzyłam dziś na nich i pomyślałam sobie, co by było gdyby nam się udało od razu (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj mam.mega podły dzień. Teściowa gada ciągle o.kobietsch w ciąży i tym co im się rzekomo należy- chce paczki musi je dostać itd. najchętniej już bym sobie poszła gdzieś daleko żeby tego nie słuchać bo wiem że to #zwykle zajście w ciążę nie jest dla mnie takie zwyczajne jak dla reszty świata , to nie jest takie oho będę w ciąży w maju i jestem. U nas (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie leżę sobie na kanapie i zdaje sprawę, że ten miesiąc starań zdany jest na porażkę. Nie staraliśmy się wcale dziś owulacja a mój mąż chrapie właśnie z sypialni. Mam ochotę wyjść z domu , nawrzeszczeć na kogoś i spytać po raz kolejny :dlaczego my? Dlaczego ja nie mogę mieć tak od po prostu dziecka? Dlaczego ciągle muszę patrzeć w kalendarz? Chodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie, Mam nadzieję, że zagościcie tu na dłużej. Będę dzielić się z wami tym co jest dla mnie najtrudniejsze z czym myślałam, że nigdy się nie spotkam, z kim nikt w moim otoczeniu nie ma problemu, gdzie ja jestem taka "wyjątkowa". Od ponad dwóch lat staram się o dziecko. Starania są mega frustrująca i człowiek raz czuję się jak pan życia myśląc (...)

Zobacz pełny wpis »