Zakochanywrusalce

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog rosesarered.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-02-14
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Zakochanywrusalce

  Strona fdating.com to strona, gdzie ponad 95% profili jest fałszywych. To na tej stronie poznałem Rusałkę (zdjęcia zamieszczam pod koniec tego wpisu).To strona stworzona i prowadzona przez oszustów (romance scammers). Wsółczesny romance scams to nie jest działanie pojedynczej osoby, tylko skoordynowane działanie zorganizowanej grupy przestępczej. Grup (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli miałbyś z mojego bloga zapamiętać tylko jedno zdanie, to zapamiętaj tą sentencję: "nie zadowalaj się nikim, kto nie jest w stu procentach pewien, że jesteś tym jedynym." Jestem singlem, który w erze, w której rządzą media internetowe, portale społecznościowe i portale randkowe, za pomocą elektronicznego świata poszukiwał kogoś, kto stałby s (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ten wpis ukazuje całe spectrum zaplecza działań grupy oszustów działających na portalach randkowych. Zazwyczaj ofiara oszustwa nie ma szans na "doświadczenie" wszystkich opiosanych poniżej metod. Ja w ostatniej rozmowie z Rusałką zdradziłem się, że podejrzewam ją o oszustwo randkowe, dlatego aby mnie wyeliminować, grupa oszustów podjęła tak sze (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jeśli przypuszczacie, że kolejny kontakt z Rusałką na jesieni 2018 roku był miły i słodki to.. jesteście w będzie. Ona odezwała się pierwsza. Schemat wiadomości od scammerki zawsze jest ten sam. Informuje ona, że pomimo usilnych starań nie znalazła nikogo, kto poważnie myślałby o związku a następnie pyta czy ofiara - jej target - nawiązał już jakąś (...)

Zobacz pełny wpis »
Oszustki działające na portalach randkowych często zmieniają swój wygląd. Ich przemiany bywają naprawdę spektakularne. Dotyczą zarówno podstawowych cech wyglądu jak uczesanie, długość włosów zmiana ich koloru ale również cech charakterystycznych twarzy, rodzaju sylwetki. scammerka może przytyć kilka kilogramów a potem schudnąć zm (...)

Zobacz pełny wpis »