Zakladpogrzebowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Donieck
Główny blog 000-zakladpogrzebowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-06-06
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zakladpogrzebowy

Zakład pogrzebowy jest ciekawym pomysłem na własną działalność gospodarczą. Pomimo, że należy do bardzo burzliwych tematów (spośród licznych komentarzy pojawia się „żerowanie na tragedii”), jest bez wątpienia niezbędną gałęzią gospodarki. Mimo kontrowersji, zakłady pogrzebowe zyskują następnych klientów. Załatwianie wszelkich niezbędnych formalno (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyjrzyjmy się dzisiaj usługom zakładów pogrzebowych w naszym kraju. Krótkie przedstawienie zalet i wad w wybranych miastach. W pierwszej partii artykułu przybliżę usługi zakładów w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Następnie weźmiemy pod lupę poziom usług pogrzebowych wśród miast takich jak Gdynia, Radom, Poznań i inne duże miasta w Polsce. Zakład p (...)

Zobacz pełny wpis »
POGRZEB Chowanie zmarłego dotyka nas wszystkich. Przeważnie jest to ciężki okres dla nas i naszych krewnych. Jednak nie zamierzam tu wprowadzać negatywnych nastrojów. Nauczmy się więcej o tym ceremoniale. Jak kreuje się w obcych regionach świata, cywilizacjach i jak przedstawia się przedstawiony zwyczaj w naszej kulturze. Pogrzeb jest typem ostatniego spotkania ze zma (...)

Zobacz pełny wpis »
W kolejnym fragmencienaszego informatora przyjrzymy się dwóm dużym punktom. Jednak mimo analogii danych miast, w branży pogrzebowej dzieli je bardzo dużo. Dowiemy się szerzej o przeszkodach, związanych z ofertami w Szczecinie jak również zobaczymy świetny rozkład usług zakładów w Poznaniu. Zapraszam do lektury! Usługi pogrzebowe Szczecin Szczecin r (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten tekst, to następna – trzecia już odsłona mojego przewodnika. Ostatnimi czasy odwiedziłem dwa polskie miasta – Katowice i Lublin. Dzielę się moją obserwacją: jakością usług możliwych w tych miastach i inne rzeczy związane z pogrzebem. Jedno jest pewne - trip do Lublina i Katowic pozytywnie mnie zadziwił. Spotkałem tam zarówno zadbane i rozległe cmentarze ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele mediów rozprawiało o śmierci Jacksona i było nią rozpalone. Mało który jednak mówił o pochowaniu, jaki zorganizowano przy Los Angeles, w kompleksie "Leśny Trawnik". Miał miejsce dwa miesiące po śmierci 3-go września 2009, zaś partycypowała w nim tylko najbliżsi i znajomi. Odległa data jest nadzwyczajna, tym bardziej, iż nie była to kremacja. (...)

Zobacz pełny wpis »
W następnym tekście przeczytacie czym zajmuje się zakład pogrzebowy. Wydaje nam się oczywiste, że zakład żałobny organizuje pochówek. Ale jak jest zbudowany, i jaką ilość usług jest w ofercie – zazwyczaj te rzeczy są {pomijane. Przywołam najlepsze służby oferowane przez zakłady żałobne na terenie Polski i obczyzny. Zakład pogrzebowy najczęściej łączy się strukt (...)

Zobacz pełny wpis »
Niemalże zawsze pogrzeb jest kwestią nieoczekiwaną. Spada na nas ni stąd ni zowąd, nie za bardzo wiemy wtedy co czynić. W związku z tym sporządziłem krótki tekst, aby pomóc wszystkim zrozumieć spraw, którymi musimy się zająć. Wystawienie aktu zgonu – za wystawienie tego papieru odpowiedzialny jest doktor, który opiniuje zgon, lub dok (...)

Zobacz pełny wpis »
Niemal każdy wie, że Prezydent Lech K. wraz z żoną - Marią zostali pochowani na Wawelu, jednakże mało osób wie o tym, że w praktyce odbyły się dwa pogrzeby. Pierwszy z nich, w którym brali udział wszyscy miał miejsce 18 Kwietnia, Nieoficjalny drugi, kilka dni później. Zamieszani milczą na ten temat, jaka jest tajemnica tych dwóch pochówkó (...)

Zobacz pełny wpis »
Antoniego – alejka zakładów pogrzebowych Zakład pogrzebowy to temat rzeka. W jednym miejscu mamy ponad trzydzieści przedsiębiorstw pogrzebowych, widzimy więc, że walka o klienta jest duża. Jedynie niespełna 10% przedstawionych przedsiębiorstw udostępnia pełne usługi pogrzebowe. Sławną ulicą we Wrocławiu jest ul. Antoniego, gdzie znajdziemy ponad dziesięć zakład (...)

Zobacz pełny wpis »