Zagubiona1986

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Berlin
Główny blog bezsens.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-30
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zagubiona1986

Ostatnio jestem przygnebiona, chce mi sie plakać. Chciałabym sie za maksa przytulic, ukochac. Czuje sie bardzo samotna. Chciałabym tyle rzeczy zrobic ale nie starcza mi czasu. Moja historia zaczyna sie od tego ze zawsze myslałam ze, jestem nikim, ze nigdy nikt mnie  nie pokocha bo jak mozna kochac takiego brzydala jak ja. Moja rodzina nie byla zła. Mama była oparciem, starała (...)

Zobacz pełny wpis »
Witaj, dawno mnie tutaj nie było bo ostatnio w pazdzierniku. U nas duzo sie zmieniło. Teraz jestem sama z dziecmi. W pazdzierniku był koszmarny wieczor i od tego czasu jestesmy w trójkę. Jest nam nawet dobrze. Jak sie ciesze ze cie mam. Mam z kim szczerze porozmawiać. Początek był dla nas naprawde ciężki. Byłam tak uzależniona od niego że nie wyobrażałam sobie  zycia be (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień dobry pamietniczku, z kim mam się podzielić moimi myślami jak nie z Tobą. Wczoraj była katastrofa.. Znowu przemoc a dzisiaj znowu obietnice. MAM DOŚĆ jak ja mam dosc tego wszystkiego. Jak mi jest ciezko. Kiedy ja byłam ostatnio szczęsliwa? Tylko moje dzieci potrafią zrobić aby uśmiech na mojej twarzy się pojawil. Niby poszedł na spotkanie Aa. Ale stwierdził ze tam sami idioci (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiam sie jak zacząć. Jak pisac żeby pomóc innym. I wiecie dzisiaj był spokojny poranek. Bez wyrzutow, bez kłotni, bez przykrości. Nawet dostałam do łozka ciepła pachnącą kawę. Niestety takich poranków jest z zbyt mało bo zycie nie jest takie kolorowe jak dziasiaj... Co bedzie pozniej? Jak się dzień rozwinie? Jak myślicie?

Zobacz pełny wpis »