Zagubi_ona

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog zagubiona-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-09-10
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zagubi_ona

    Jakież szczęście ja posiadam, ile tego można mieć? Choć nic więcej nie posiadam, ja nic więcej nie chcę chcieć.Ileż dobra mnie spotyka w tymże pięknym, niecnym świecie... Ale wiesz co ja Ci powiem? Kocham Cię najmocniej w świecie!Kocham Ciebie za tą dobroć, za tą szczerość i ten uśmiech. Wiem, że robisz dla mnie wszystko za co bardzo Ci dziękuję.W gorszych chwilach je (...)

Zobacz pełny wpis »
Żyj chwilą. Żyj beztrosko, momentem... Żyj tak, jakby jutra miało nie być. Nie martw się, będzie dobrze. Gdzieś tam, daleko, widnieje cel do którego zmierzasz, dla którego pokonujesz z dnia na dzień kolejne kroki, a głowa przepełniona nowymi wyzwaniami.Nie ma lekko, nigdy nie było. Ale co zrobisz? Zatrzymasz w miejscu i będziesz czekać, aż cel sam przyjdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcę Ci przekazać to wszystko co czuję, co czuje me serce, jak kwiat kiełkuje...Chcę Ci przekazać co czuje ma dusza, która w miłości tonie w katuszachChcę Ci przekazać co czuje me ciało, które się poddało, nie pożałowało...Czar goryczy rozstrzygnięty, popuściłam już swe pędy. W dorosłość wchodzę, świat poznaję, oczopląsu od nowości wszak dostaję.Za rękę trzymam, puśc (...)

Zobacz pełny wpis »
Szara rzeczywistość rozkłada karty na stół, wyłożysz Asa czy Króla? Nieważne, i tak pójdziesz w dół...Człowiek chciałby spełniać dobro, po najwyższych szczytach stąpać. Cóż mam zrobić kiedy lepiej brać, niż oddać? Kolorowo może będzie kiedy wsystko zgodnie z planem, lecz jak to zrobić kiedy człowiek niczym jastrząb - w każdym widzi ofiarę?&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Ambicja, ambicja, ambicja... Małe, wredne stworzonko, niby niepozorne, teoretycznie dobre... A jednak potrafi tak bardzo zniszczyć Ci życie. No bo spójrz tylko. Ambicja w pewnym momencie staje się problemem. Nie obchodzi Cię nic oprócz osiągnięcia swojego celu. Każda porażka boli. Każda przeszkoda musi zostać pokonana, nawet kosztem zdrowia. Cały świat przestaje istni (...)

Zobacz pełny wpis »
Wieczór, godzina 21:44. Siedzę sobie przed komputerem, słucham muzyki na YouTube popijając najlepszą na świecie kawę. Wczoraj kiedy mój mężczyzna zawitał do mojego domu, spędziliśmy cudownie czas. Pewnie jesteś czytelniku ciekaw, czyż nie? Był wieczór, bo po godzinie dziewiętnastej. Ciemno + mróz (Według mnie, bo ze mnie nieziemski zmarzluch) = DRAM (...)

Zobacz pełny wpis »
Wcinam właśnie bułkę z pasztetem i ogórkiem kisznym, czy jest coś lepszego od tych pyszności? Chyba niee... Wstałam dość wczesną porą, z czego jestem zadowolona a nawet dumna ze swojego poczynania. Śpioch ze mnie nieziemski... Ciepełko, łóżko, kołderka - to jest to! Polecam każdemu. ŻYCIE to pojęcie względne. Każdy je posiada, jedni się rozwijają, drudz (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Witam Cię. Jak się masz? Piszę, gdyż pragnę skonsultować się z Wami - czytelnikami. Proszę o porady a nawet o krytykę. Robię coś źle? Powiedz, ale najlepiej w formie kulturalnej. Nie obrażę się!Chciałbyś/Chciałabyś bym o czymś napisała? Napisz, a ja rozważę Twoją prośbę.Chcesz pochwalić? Pochwal, otuchy nigdy nie za wiele. Pamietaj, jestem sympatyczną osóbką c (...)

Zobacz pełny wpis »
Niektórzy uważają, że każdą walkę należy toczyć do samego końca. Pomimo wszystko, wbrew sobie i wszystkiemu. Odrobinkę w tym racji jest, aczkolwiek można tą tezę rozwinąć na różne sposoby. Tak, każda walka ma swój koniec, to logiczne.   Ja osobiście uważam, że w wyjątkowych momentach trzeba zaprzestać walczyć. Nie z powodu dumy, a szacunku do swo (...)

Zobacz pełny wpis »
Będąc w tej chwili u mojego mężczyzny wiem gdzie jest moje miejsce. Wiem co powinnam robić, jaki kurs obrać, którą drogą podążać. A to wszystko dzięki niemu, dzięki osobie, która podnosi mnie na duchu w każdy możliwy sposób. Strzał w dziesiątkę!    A Ty? Czy wiesz w którą stronę iść? Obrałeś/aś już swój cel?  (...)

Zobacz pełny wpis »