Zagubi_ona

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog zagubiona-blog.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-09-10
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Zagubi_ona

    Jakież szczęście ja posiadam, ile tego można mieć? Choć nic więcej nie posiadam, ja nic więcej nie chcę chcieć.Ileż dobra mnie spotyka w tymże pięknym, niecnym świecie... Ale wiesz co ja Ci powiem? Kocham Cię najmocniej w świecie!Kocham Ciebie za tą dobroć, za tą szczerość i ten uśmiech. Wiem, że robisz dla mnie wszystko za co bardzo Ci dziękuj (...)

Zobacz pełny wpis »
Żyj chwilą. Żyj beztrosko, momentem... Żyj tak, jakby jutra miało nie być. Nie martw się, będzie dobrze. Gdzieś tam, daleko, widnieje cel do którego zmierzasz, dla którego pokonujesz z dnia na dzień kolejne kroki, a głowa przepełniona nowymi wyzwaniami.Nie ma lekko, nigdy nie było. Ale co zrobisz? Zatrzymasz w miejscu i będziesz czekać, aż ce (...)

Zobacz pełny wpis »
Szara rzeczywistość rozkłada karty na stół, wyłożysz Asa czy Króla? Nieważne, i tak pójdziesz w dół...Człowiek chciałby spełniać dobro, po najwyższych szczytach stąpać. Cóż mam zrobić kiedy lepiej brać, niż oddać? Kolorowo może będzie kiedy wsystko zgodnie z planem, lecz jak to zrobić kiedy człowiek niczym jastrząb - (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej! Witam Cię. Jak się masz? Piszę, gdyż pragnę skonsultować się z Wami - czytelnikami. Proszę o porady a nawet o krytykę. Robię coś źle? Powiedz, ale najlepiej w formie kulturalnej. Nie obrażę się!Chciałbyś/Chciałabyś bym o czymś napisała? Napisz, a ja rozważę Twoją prośbę.Chcesz pochwalić? Pochwal, otuchy nigdy nie za wiele. Pamietaj, jestem (...)

Zobacz pełny wpis »
Będąc w tej chwili u mojego mężczyzny wiem gdzie jest moje miejsce. Wiem co powinnam robić, jaki kurs obrać, którą drogą podążać. A to wszystko dzięki niemu, dzięki osobie, która podnosi mnie na duchu w każdy możliwy sposób. Strzał w dziesiątkę!    A Ty? Czy wiesz w którą stronę iść? Obrałeś/aś już swój cel?&n (...)

Zobacz pełny wpis »
Czytelniku/Czytelniczko! Mój blog obejmują PRAWA AUTORSKIE. Wszystko co wstawiam, co udostępniam jest MOJE. Nie kopiuję, nie podkradam z innych blogów ani nic z tych rzeczy, dlatego też tego samego oczekuję od Ciebie. Nie wyrażam zgody na kopiowanie napisanych przeze mnie treści! (...)

Zobacz pełny wpis »
 To wszystko jest jak powietrze, które Nas otacza.Wiemy, że jest, że widzi. Czujemy to... Aczkolwiek oczy bywają ślepe. (...)

Zobacz pełny wpis »