Zaczytanyblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog zaczytanyblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-09-21
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 93 dni temu

Najciekawsze wpisy Zaczytanyblog

Gier karcianych jest bardzo wiele. Są gry karciane dla dzieci EduKsięgarnia o prostych zasadach i trudniejszych dla dzieci starszych potrafiących już liczyć oraz rozróżniać kolory. Poniżej zostaną przedstawione zasady niektórych z tych gier. Piotruś Jedną z gier o zasadach prostych jest Piotruś. Gra przeznaczona jest dla od dwóch do pięciu gra (...)

Zobacz pełny wpis »
Nauczyciele robią wszystko, co mogą, by zarazić uczniów chęcią do poznawania i odkrywania świata. Pomagają im w tym pomoce edukacyjne. Są one tak różnorodne, jak przedmioty szkolne, którym służą. Niemniej odpowiednio dobrane budzą zaciekawienie i zabijają nudę. Jakich pomocy edukacyjnych używa się na zajęciach przyrodniczych. Jeśli chodzi (...)

Zobacz pełny wpis »
O korzyściach płynących z czytania dzieciom powiedziano i napisano już wiele. Jedno pozostaje jednak niezmienne, bajki znakomicie wpływają na wyobraźnię oraz ogólny rozwój dziecka. Potrafią też leczyć i uczyć. Czym jest bajkoterapia i kiedy ją stosować? Bajkoterapia - słowa, które leczą Bajki mają wielką moc. Nie tylko wpływają korzystan (...)

Zobacz pełny wpis »
Pod pojęciem kinezjologii kryje się dziedzina nauki, którą można wykorzystać na przykład w celach edukacyjnych dzieci. Kinezjologia zajmuje się mechaniką ruchu ciała człowieka i reakcjami psychologicznymi na ruch. Jej głównym zadaniem jest analiza zależności ruchu ciała a pracą psychiki i umysłu. Wiele osób podkreśla, że ćwiczenia umysłu w f (...)

Zobacz pełny wpis »