Zaczytanaksiazkoholiczkaa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałcz
Data urodzenia 1981-12-30
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Zaczytanaksiazkoholiczkaa o sobie:

Chętnie podejmę współpracę z Autorami, Księgarniami i Wydawnictwami oraz portalami literackimi.

OFERUJĘ:
- recenzje na blogu,
- recenzje zewnętrzne (w wybranych serwisach czytelniczych, na życzenie zlecającego mogę opublikować recenzję na stronie danej księgarni/wydawnictwa/autora);
- patronat nad wybranymi tytułami;
- konkursy na blogu, fanpage’u i Instagramie,
- baner na blogu,
- inne formy reklamy.

ZASADY WSPÓŁPRACY:
OTRZYMANE PRODUKTY (KSIĄŻKI, KOSMETYKI ITP.) STAJĄ SIĘ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ.
1. Termin realizacji zamówionej recenzji ustalany jest indywidualnie.
2. Współpraca ze mną odbywa się na zasadzie dialogu, co oznacza, że chcę mieć z Tobą łatwy kontakt, w przeciwnym razie, nic z tego nie będzie – nie utrudniajmy sobie wzajemnie życia i szanujmy swój czas.
3. Książka, którą mam zrecenzować musi być wysłana na mój adres korespondencyjny w ustalonym wcześniej przez obie strony terminie i powinieneś mieć świadomość, że staje się moją własnością.
4. Nie przeczytam i nie napiszę niczego na siłę - zastrzegam sobie, więc prawo do odrzucenia propozycji zrecenzowania książki, o jaką mnie prosisz, jeśli dana propozycja mnie nie zaciekawi, a co za tym idzie nie jestem zainteresowana „gratisami” wysłanymi mi tylko po to bym napisała o nich kilka słów.
5. Jeśli oczekujesz wyłącznie pozytywnej opinii – znajdź lepiej innego recenzenta. Na pierwszym miejscu liczy się szczerość
6. W sytuacji, gdy współpraca ma charakter stały, zastrzegam sobie prawo do wybrania interesującej mnie pozycji książkowej z listy proponowanych.


Z pewnością dojdziemy do porozumienia.