Zaczynamodnowa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog zaczynamodnowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1963-02-11
Wiek 57 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Zaczynamodnowa

Zaraz po przebudzeniu kawka do łóżeczka i dobra książka. W planach leniwy dzień. Tak sobie czytam, ale myślami uciekam do słodkości. Parę dni temu postanowiłam,że koniec z podjadaniem słodyczy, a dzisiaj od rany przechodzę katusze. No dobrze, złamiemy  postanowienie..... dyspenza :) na dziś. W końcu mamy niedzielę.  Zalewam ziarenka chia mlekiem ( (...)

Zobacz pełny wpis »
Urodziłam się w lutym  1963 i wiem,że to super rocznik. Z urodzenia góralka, ale "zmuszona" przez rodziców do zamieszkania na Śląsku. Fajne dzieciństwo i  super wspomnienia nastolatki. Ale co było tak wspaniałe to niestety szybko się skończyło. Plany na dorosłe życie zaraz na starcie zostały zweryfikowane. Ciężki wypadek na motorze i miesiąc (...)

Zobacz pełny wpis »
Przez parę dni tu nie zajrzałam.... szkoda :(  Nie ma żadnego wytłumaczenia. To fakt,że jest zapracowana. Siedzę w swojej manufakturce od rana do wieczora. W międzyczasie ogarniam dom, ogród i nie wolno mi zapomniać o moich zwierzakach. Kocham je i dużo dla mnie znaczą. No bo, przecież ja z nimi nawet rozmawiam :) Kiedy mi bliska ( powiedzmy,że to prawda ! ) (...)

Zobacz pełny wpis »