Zacmienie_ksiezyca

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog zacmienie-ksiezyca.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-11-24
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 18 dni temu

Ostatnie komentarze Zacmienie_ksiezyca

Dziękuję. Faktycznie Kacper to mały mężczyzna. Niestety chcąc-nie chcąc trochę szybciej będzie musiał dorosnąć. A może już to zrobił...

Zobacz całą dyskusję »
Bo ludzie szufladkują ludzi. Tak im łatwiej. Przypiszę Ci łatkę i już. Po co zagłębiać się w to , co kto czuje? Łatwiej tak. Dla nich. Nie dla Nas.

Zobacz całą dyskusję »
Dziękuję. Niestety nie ma. Najgorsze są te maski o których masz swój wpis. Żyję po swojemu, to moja recepta. Przeżywam jak chcę. Jak czuję. Ale ludziom się to nie podoba. Ale wiesz... Mam to po prostu gdzieś. Nie oni żyją moim życiem. Sama jestem kowalem własnego losu. Trzymaj się. Dziękuję, że mnie odwiedzasz :)

Zobacz całą dyskusję »
Życie jest straszne. Ale to nie przez własne widzimisie zakładamy maski. Zakładamy aby dostosować się do społeczeństwa. A tak naprawdę co nam da to społeczeństwo? Pomoże? Poprowadzi za rękę? Nie. W momencie kiedy jest naprawdę problem większość zainteresuje się chwilę i zaraz wraca do swojego życia. Bo prawda jest taka, że każdy żyje. I Ty też to zrób. Nie na pokaz, nie tak jak chcą tylko po swojemu. Ja też przeżywam żałobę po swojemu. Nie wiem czy dobrze, czy źle. Dla mnie chyba dobrze, dla reszty społeczeństwa raczej nie. I co z tego? Za mnie ból przeżyją, albo moje życie. Nie. Więc zacznij myśleć o sobie :) To najlepsze co możemy dla siebie zrobić. Pozdrawiam

Zobacz całą dyskusję »
Witaj, Nawet nie sądziłam, że ktoś czyta te moje żale. Założyłam tego bloga, bo nie potrafię sobie poradzić z moimi emocjami. Nie rób tego więcej. Nie rań swoich bliskich. Rozpacz po stracie jest niewyobrażalna. Tym bardziej, jeśli sam/a podjęłaś taką decyzję.

Zobacz całą dyskusję »