Zachod_slonca

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Nelly Furtado
Główny blog zachd-soca.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Zachod_slonca

Najciekawsze wpisy Zachod_slonca

Hejam!!!   To mój pierwszy wpisik tutaj... Jeszcze mam bloga na filipince, ale ze względu na własne bezpieczeństwo przed moimi natrętnymi kumpelami, nie powiem wam jakiego mam nicka... Mam nadzieję, że mi wybaczycie... ;P   Nie chce mi się pisać kim jestem itd. Itp., bo to jest cholernie banalne i nudzi człowieka... Więc może od razu przejdę do rzeczy...   Dzis (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie umiem wrócić ze świata po drugiej stronie lustra... Tkwię tam ciągle w nadziei, że ktoś po mnie przyjdzie... Jednak nic takiego się nie dzieje... Jestem tam zupełnie sama, i pomimo to, że bardzo chciałabym trafić do rzeczywistości, to nie mogę... Nikt nie udziela mi pomocy, bo nikt nawet nie wie, że jestem zupełnie gdzie indziej... Dziwne uczucie...   /////////////////// (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze to dzięki za komentarze... Ja choruję na komentarzofobię, i bardzo mi są potrzebne komentarze, więc starajcie się komentować jak najczęściej... Właśnie mam cholernego doła, i przed chwilą dodałam ostatni wpis na swoim blogu na filipince.. Chyba dobrze zrobiłam, bo nie chcę, żeby jędza czytała mojego bloga, bo to co w nim pisze jest moją prywatną sprawą i nie chcę, żeby (...)

Zobacz pełny wpis »
Waśnie... Ja już nie wiem jak ja mam uciec przed tymi idiotkami, moimi koleżankami z klasy!!! Przed chwilą się okazalo, że Natali znalaza mojego bloga na filipince, no i przez to ja muszę sobie zaożyć nowego... A potem ona narzeka, że serwer zapycham...!!! No ale ja nie chcę, żeby ona wiedziaa, bo z ostatnim moim blogiem bylo tak, że ja jej powiedzialam, żeby sprawdzila mojego blog (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że o tej stronie wiedzą moje kumpelki, i że mają tutaj też blogi... A to nie jest szczyt moich marzeń... Waśnie sobie zakladam bloga na filipince, ale nie podam wam nicka ze względu na moją prywatność...   No a tak to to już mi jest trochę lepiej, niż bylo wczoraj... Uświadomiam chyba sobie, że na facetach świat się nie kończy, choć w tej c (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej!!!   Tak naprawdę to sama nie wiem, jak tu trafiłam... Ale dobrze, że jest to miejsce, bo chyba tylko tutaj mogę się czuć bezpiecznie... Bo wszędzie indziej istnieje ryzyko, że mojego bloga znajdą moje kumpelki, a ja nie lubię jak one znają moje blogi...   Więc może napiszę trochę o sobie... Więc jestem niezbyt normalną (w dobrym tego słowa znaczeniu) piętnastola (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj mi się nie zapisa mój wpis, myślalam, że tam kogoś jebnę...!!! Zresztą tak w ogóle to daleczego tutaj nie dziala ta taka literaz, którą określę w jedyny możliwy sposób: l z kreseczką... To jest wredne!!!   No a jeszcze tesh wczoraj wieczorkiem życie nabralo blyskotliwych kolorków... No bo wyszlo na to, że faceci to jednak nie tak zawsze świnie, i że wszystko wskazuje (...)

Zobacz pełny wpis »
Taak... Dzisiaj się pochlałam z Maćkiem... Tak właściwie to nie wiem dlaczego na niego naskoczyłam, no ale tak wyszło, no i będę go się starała przeprosić (trzymajcie za mnie kciuki, żeby mi wybaczył...), no ale ja nie o tym...   Dzisiaj się okazało, że mój kumpel Borys, z którym się witam na całuski, no i w ogóle jest z nim fajnie powiedział, że jestem denerwująca.... Tylko (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiem, beznadziejny nagłówek, ale nie chciało mi się myśleć...   Dzisiaj gadałam na gg z Tomkiem... I znów sie poczułam tak fajnie jak kiedyś... Miejmy nadziję, że to już się więcej nie powtórzy,  bo ja się muszę leczyć z tego chorego uczucia...   No a oprócz tego o moim blogu na filipince dowiedział się Borys, jeżeli go przeczytał, to nie będzie za wesoło... I z (...)

Zobacz pełny wpis »