Zabcia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kaśka Xxx
Główny blog abcia.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-11-14
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Zabcia

Mam w domu kota. To oczko w głowie mojej mamy, a mówiąc bardziej oczywiście, ona ma na jego punkcie po porostu fioła! On, tzn. ona jest w tym domu najważniejsza, ma się lepiej niz małe dziecko. Kotek miauknął?? Ojej, a co się kotkowi stało?? Kotkowi jeść nie dali?? Jak ja o niego nie zadbam to on tu zdechnie!! Tu siąść nie można, bo kotek leży, łóżka pościeli (...)

Zobacz pełny wpis »
"Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nia panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyszajasz się (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie widziałam go już 3 tygodnie. I było dobrze, odpowiadało mi to. Nie widząc go łatwiej mi o nim zapomnieć. Ale wczoraj musiałam na niego trafić. I wszystko od początku, a właściwie jest jeszcze gorzej. W sumie on zachowuje sie już zupełnie normalnie, właściwie nie miał nigdy powodów zeby zachowywac się jakoś inaczej...ale faceci mają czasem odchyły. Z począ (...)

Zobacz pełny wpis »
tak wogole nie wiem wlasciwie czemu zalozylam tego bloga chyba dlatego ze chcialam podzielic sie czyms z innymi,no wiec moze zaczen od tego kim jestem wiec nazywam sie sylwka i mieszkam w bialymstoku [czyt. whitestok ] nie bede wmoic ile mam lat bo to chyba byloby bez sensu nie wiem moze lepiej trzeba bylo zostac anonimowa a niech zostanie juz tak jak jest no wiec moze opowiem (...)

Zobacz pełny wpis »
No i zaczęły się wakacje,nareszcie!!!! A wraz z nimi blogowanie:) Wreszcie wolne od nauki, ciągłych obowiązków wszystkiego. To są chyba najlepsze dni w roku! Choc będzie mi trochę brakować co niektórych wariatów z klasy... No,ale zawsze jeszcze imprezki pozostają;P Narazie czeka mnie miesiąc siedzenia w domu,a pogoda jak na złość taka beznadziejna. No, cóż mam n (...)

Zobacz pełny wpis »
Czemu wszystko zawsze musi byc na nie??? Czy choc raz coś może ułożyć sie tak jak ja bym tego chciała, a nie zupełnie odwrotnie!!!!!!??? Mam już dość !!!!!!!!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »