Za997

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog praca-na-infe.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-05-27
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 360 dni temu

Najciekawsze wpisy Za997

Kaszubski zwyczaj kolędowania - Gwiazdka Kolędnicy kaszubscy (Gwiżdże)- obrzęd ludowy praktykowany przede wszystkim w kulturach rolniczych i pasterskich, polegający na tym, że grupy kolędników odwiedzają poszczególne gospodarstwa z życzeniami pomyślności , za co otrzymują od gospodarzy dary w postaci jedzenia lub drobnych datkó (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak więc zacznijmy co jest w ogólne ten LOL? League of legnds potocznie nazywana LOLem jest to gra MOBA(Multiplayer online battle arena). Gra ta skupia szereg ludzi, którzy uwielbiają kiedy każda rozgrywka jest inna.          Chodzi o to, że w LOLu rozgrywki trwają po ok. 35 minut i nie było nigdy ani nie będzie rund (...)

Zobacz pełny wpis »
To tak zacznijmy od początku lekkie wprowadzenie co to jest...Hearthstone, pierwotnie Hearthstone: Heroes of Warcraft – kolekcjonerska gra karciana wyprodukowana i wydana przez Blizzard Entertainment, której premiera na komputery osobiste z systemem Windows i Macintosh odbyła się 11 marca 2014 roku. Gra oparta jest na modelu free-to-play(czyli za darmo) z systemem m (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacznijmy od początku co to jest Dragon Age ?.... Jest to seria  komputerowych gier fabularnych dark fantasy tworzona przez kanadysjkie studio BioWare. Gra z gatunku fantasty, rpg, Akcja serii dzieje się na kontynencie Thedas, który zamieszkuje wiele ras, w tym ludzie, elfy, krasnoludy, qunari. Fabuła pierwszej części rozgrywa się w krainie Ferelden, drugiej w Wol (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Dziś chciałbym opowiedzieć Wam o moim hobby, którym jest piłka ręczna. Gram w nią jedenaście lat i aktualnie jestem w zespole o nazwie GKS Cartusia. Razem z chłopakami odnosimy wiele sukcesów, wygrywamy okoliczne turnije, awansujemy w lidze. Poświęcamy dużo naszego czasu na treningi na których się przykładamy, żeby stawać (...)

Zobacz pełny wpis »
Mikołajki Tradycyja polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja, obchodzonego 6 grudnia. Z tej okazji w naszej szkole wszyscy uczniowie byli zaangażowani do przebrania się za świętego Mikołaja. Można było ubrać czapki bądź inne ubrania związane z tym świętem. Mieli oni się wcielić w role świętego, udaliśmy się do domu dziecka, by dzieci coś też miały (...)

Zobacz pełny wpis »
Co to takiego Szlachetna Paczka – ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Organizacyjnie opiera się na pracy kilkunastu tysięcy wolontariuszy w całej Polsce koordynowanej z centrali w Krakowie. Zasa (...)

Zobacz pełny wpis »