Yzerman

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paweł N.
Główny blog yzerman.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Yzerman

Deszcz pada. Nie mam co robić więc ..., odkryje nieco karty   a - Andrzej (imię mojego debest kolegi) b - Bayer Leverkusen (ten klub zrobil na mnie wrażenie) c - chemia (jedna z moich pasji) d - dziewczyny (czy ja muszę coś tlumaczyć ?!) e - Edan (durna xywka fajnego gościa) f - fajki (niech będą przeklęte) g - Gdynia (moje miasto) h - hazard (grywam troch (...)

Zobacz pełny wpis »
Bylem w kościele, slyszalem kolejne ciekawe kazanie o aborcji, dziecku poczętym, itd. To sklonilo mnie do krótkiej analizy danego tematu. Prawdę powiedziawszy kompletnie się nie zgadzam z podejściem kościola do usuwania ciąży. A to z paru przyczyn : 1.Dlaczego wedlug kościola plód ma być największą świętością ? 2.Czy w sytuacji zagrożenia życia matki aborcja t (...)

Zobacz pełny wpis »
Przez parę dni nie moglem wejść na stronę blogi.com . To skutecznie uniemożliwilo mi dodawanie nowych notek. Ale ogólnie to nic ciekawego oprócz sobotnich urodzin kolegi nie bylo. Piwo, dziewczyny, fajne towarzystwo, slowem wszystko, co na prawdziwej imprezie musi być. No i wrócilem póżno, następniego dnia nie bylo za wesolo, ale nie żaluję. Urodziny ma się przecież (...)

Zobacz pełny wpis »
Dopiero co wstalem. Nawet śniadania nie jadlem :)) (co to się porobilo ?). Nie, glowa mnie nie boli.Co prawda wrócilem o 11, ale zachowalem umiar. Nie to co niektórzy :) Bylo OK (ale bez rewelacji - jestem już do tego przyzwyczajony) Spotkalem fajna dziewczynę, niestety miala chlopaka - obroncę z rezerw Arki (i na tym niestety rozmowa się skończyla). Wrócilem obejrzalem j (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie bylo mnie parę dni. Wiecie ... szkola, zajęcia, itd. Ale troche sie wydarzylo ... Nie będę większości opisywal, bo po co. Tak czy siak spodobala mi sie kolezanka z klasy. Czy cos z tego będzie, nie wiem. Mam jeszcze czas (do czerwca ?!) , więc nie muszę się zanadto spieszyć. Co do mojej pasji - sportu, odbyla się 2 kolejka LM - moje ulubione zespoly z ligi wloskiej (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem po co ja pisze te pierdóly skoro i tak to mija się z celem. Do tego jeszcze czytam i komentuje inne. Zgroza. Po co kórwa to wszystko. Polecam tylko sang-froida (czy jakoś tak) Nie jestem w humorze i aktualnie pierdole wszystko i wszystkich Możecie mnie dobić (...)

Zobacz pełny wpis »
Deszcz pada, nawet na szluga nie mogę wyjść. Wlaczylem Red Hotów, humor troche sie polepszyl. Czy na dlugo ? Tego nie wiem. Do tego jeszcze Bayer Leverkusen znowu przegral. Dziwny jest ten świat ... Dziwni są ludzie ...   (...)

Zobacz pełny wpis »
Prawdę powiedziawszy podziwiam trochę gościa za odwagę (i tylko za to). Nie lubię homoseksualistów (choć nic do nich nie mam). Po prostu są dla mnie obojętni. Dlatego gościu będę czytal twój blog, bo może być ciekawy, ale na żadne ,,wsparcie'' z mojej strony liczyć nie możesz. To by bylo na tyle. Pozdrawiam.

Zobacz pełny wpis »
Yooo ludziska ! Pierwszy raz pisze bloga, kurde. Zobaczę, jak to się z tym czymś żyje.Tak czy siak dzisiaj bylem z Matysem na fajeczce przy ognisku. Ciec kupil 20 light a ja takich nie lubi. No nic ale sie troche pojaralo. W koncu lepsze to od r1, kórwa. A póżniejto juz bya zmulka (...)

Zobacz pełny wpis »
Ciekaw jestem co (lub kto) podkusil mnie, żeby w LO iść na profil mat-fiz. Jeszcze fiza może być, ale matma ... tylko kulkę w leb. Co do reszty, to dzień bez rewelacji, lekcje od rana do 14, a póżniej robota. Teraz dopiero zacznie się życie ... (...)

Zobacz pełny wpis »