Yuko_chan

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog yukochan.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-11-03
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 183 dni temu

Najciekawsze wpisy Yuko_chan

Nie rozumiem dlaczego z uwagi na moje zamiłowanie do anime (i ogólnej kultury Japonii) mam być gorsza od innych. Znam ludzi lubiących kreskówki i nie irytuje mnie gdy osoba uwielbiająca dajmy na to młodych tytanów akcja, dodaj których swoją drogą nie trawię, zaczyna mnie obrażać i stwierdza, że anime to bajeczki dla niedorozwiniętych czterol (...)

Zobacz pełny wpis »
Wielu nauczycieli myśli, że jestem leniwa. Nie jestem leniwa tylko szukam prostszego rozwiązania na przykład matematyka. Po co mam się rozpisywać na całą stronę jeśli mogę to zrobić w jednym prostym działaniu, ale inaczej niż każe podręcznik? niestety przeze mój tok myślenia zawsze szukający prostszego rozwiązania mam słabe oceny z matematyki i mimo, że (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z moich ulubionych zajęć jest słuchanie muzyki, poprostu zakładam słuchawki chodzę po pokoju słuchając muzyki, a myślami przenoszę się do innego świata. Od dziecka miałam bujną wyobraźnię i tworzyłam sobie tak własny świat który z wiekiem zaczął się zmieniać, gdy byłam już starsza do mojego własnego świata mogłam wrócić tylko podczas snu i wła (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy czyta to ktoś kto przeżył rozwód rodziców? Moi rodzice rozwiedli się kilka lat temu, mama nawet znowu wyszła za mąż. Jednak nie rozumiem co jest smutnego w rozwodzie... Ja się nigdy o niego nie obwiniałam wiedziałam, że to wina mojego ojca alkoholika który nie szanował mojej mamy, do dziś pamiętam jak nią raz prawię udusił. Wiem, że dla wielu osób rozwód (...)

Zobacz pełny wpis »