Youanna

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Joanna Łukowska
Główny blog youanna.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-08-11
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Youanna

Postanowlam, że dzisiaj pobędę w innych kolorach. Pierwszy raz od jakiegoś czasu, czuję że           naprawdę jest mi wesolo, pomimo kilku nieudanych spraw.....   ale dzisiaj nie zamierzam się nad tym  rozczulać.                &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Kto widział Morfeusza? Byłam dzisiaj na spotkaniu z koleżankami, takie tam opowiadanie co się dziao na wakacjach. W sumie fajnie, tylko że jakoś tak nie spełniłam się :-( Był tam chłopak, który przypominał mi takiego innego, który z kolei powinien siedzieć teraz w Londynie. Czy to jednak możliwe żeby to był On? Znowu rozmawiałam z tym moim kolegom co wczoraj.. (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz blizej konca wieku, caly swiat dogorywa..... jak wchodziam napisac tu cosik, to jeszcze nie wiedzialam  ze napisze te slowa :) i jakos tak nie wiem skad znalazly sie tam :) dla nieuswiadomionych jest to fragment piosenki T.Love "dzikosc serca", piosenka dla wariatów....."jestem chory dziki wariat, tak jak swiat, gnam do przodu, nie zatrzymój mnie, kochanie, nie...."- (...)

Zobacz pełny wpis »
hmmmm...... impreza :) tzn. cała rodzinka się zjechała :) do tego mój pokój zajęty i nawet nie mogę iść spokojnie spać :( ostatnie dni wakacji..... idzie październik i się skończy :( smutno mi bardzo :( czy to dlatego że to nie moje urodziny tylko brata?? a może dlatego że z dnia na dzień coraz bardziej sobie uświadamiam jak bardzo jestem sama w tym toku. Jest w (...)

Zobacz pełny wpis »
Bylam dzisiaj na spotkaniu ze znajomymi z wakacji. Nie pojawili się niestety wszyscy :( Ale może to i lepiej...... Ciągle siedzę i katuję sąsiadów swoja nową wierzą :) heh.... w końcu maja za swoje ;) za te poranne budzenie o 6.00 rano muzyką, której nieścierpiam. Dobra, oki, rozumiem jak jeszcze ją się wlączy w dzień, ale o 6.00 rano to chyba lekka przesada..... (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam niezłą ochotę się porugać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zla, wkur.... wkurzona i wogóle!!!!!!!!!!!!! Mam ochotę na wszystkich wrzeszczeć i chyba zaraz to zacznę robić!!!! Najpierw to mój komp doprowadza mnie do takiego stanu, bo już dawno bym coś tutaj napisala tylko że przy ostatnich zdaniach mi się zawiesza. Druga sprawa to ta moja koleżanka. Jej nic nie obcho (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny zariowany dzień..... dzisiaj mialam pierwszy dzień na nowej uczelni..... popieprzone wszystko..... wykadowcy sami nie wiedzą o co chodzi w planie..... przez to straciam cay dzień, a zajęcia i tak odbyly się w czasie kiedy mialam być na próbie chóru, a na próbę się nieźle spóźniam, do tego wszystkiego nie będę mogla spiewać z moim chórem na inauguracji, (...)

Zobacz pełny wpis »
dziwny dzisiaj dzień :) spotkałam się z tą swoją koleżanką, znowu miałam wrażenie że mnie za coś obwinia, heh..... pogadałysmy sobie trochę o psychologii. Dziwne ale miaam wrażenie jakby chciałą mi powiedzieć, że ona bardzo sie na tym zna..... :) czy ktos w ogóle jest w stanie pojąć całą istotę człowieka i jego zachowań????? Ja wiem że taki ludź jest t (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj kolejny dzień słodkiego lenistwa. Miałam dzisiaj jechać na uczelnie porozkład zajęć, ale .... za późno wstałam :-) rozmawiałam z nim dzisiaj, i wszystko byłoby good, gdyby nie to że....... zakończył słowami, że gdzieś się wybiera i musi się ogarnąć. Kurde!!! gdzie on się wybiera, a poza tym gdzie u nas z tej dziurze, którym jest Sanok, możena się (...)

Zobacz pełny wpis »
udao się!!! zaożyam bloga :) chcę zobaczyć jak to jest kiedy wywalam swoje sprawy na forum publiczne, a inni to komentują :) liczę się z  tym że to może być bardzo very przykre, ale liczę też na to że ktoś czasami mi doradzi:) nie wiem co mam dzisiaj napisać, za dużo mam wrażeń jak na dzisiejszy dzień :) może coś jutro ?????

Zobacz pełny wpis »