You_and_me

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Rozalka Johnsie
Lokalizacja Sandomierz
Główny blog you-and-me.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-01-08
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez You_and_me

Najciekawsze wpisy You_and_me

...moze czasem nie mam racji, może czasem robię źle...ale mam ku temu powody. Nie umiem lagodzić klótni...jestem zawzięta...zbyt dumna...nie umiem. Nie chcę nikogo o nic prosić, nie mam z czego się tlumaczyć. Jestem zla i nie wiem co mam robić. Wszystko jest takie trudne....Boje się że historia lubi się powtarzać....bardzo się boję... KREW OBWODOWA Hematokryt - 34 .......&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziwne uczucie ciężaruaru napelnia moje cialo... Wlasciwie nie jest źle. Tylko ten stan..... (...) Z nami będzie już lepiej. Bylo gorąco ostatniomi dniami ale to przeszlo. Teraz ma być już tylko dobrze. Nie wiele czasu nam zostalo aby się nacieszyć sobą. To będzie straszne. Od października będzie źle. Ja....ja nie potrafię bez Ciebie żyć. Dlugi czas w którym nie bedziemy sie widzie (...)

Zobacz pełny wpis »
Najaralam się wlasnymi myślami i piosenką OASIA - STAND BY ME :] ..... Bo przecież ja KOCHAM CIĘ ŻYCIE !!! Zostań ze mną ja zostanę z Tobą, nikt nic nie musi wiedzieć.....nasze male sekrety...może mogę wszystko widzieć....zawsze wrócę... yeah. Może wreszcie mnie zrozumiesz? Może zrozumiemy siebie? Poczujemy ten wiatr, który w nas gna... Zaśpiewasz mi...zaśpiewaszz mi to :] ______ (...)

Zobacz pełny wpis »
I znów zaczynam bawić się blogiem....... Czy mi się uda.... Czy będziesz moim ciemnym zakątkiem...? Co przyniesie dzień następny? ...........   *** (...)

Zobacz pełny wpis »
I sie zaczelo. Co? Szkola! :( Nie moge sie jeszcze przestawic,,,ja jeszcze nie chce! :( Chce pozniej wstawac i miec wiecej czasu na wszystko,,,a zwlaszcza dla Niego. wrrrrrrr. Dzisiaj po szkole bylam u Misiaka ,,, heh pol dnia :) Ale teraz musimy spedzac ze soba kazda wolna chwile,, do pazdziernika :(   "Dopiero późną noca przy szczelnie zaslonietych oknach gruziemy z bolu u (...)

Zobacz pełny wpis »
Chcialam się cieszyć, bylo bardzo dobrze... do czasu. Oszolom. Ślepo patrzę. Nic przed sobą nie widzę. Mam dolek.....spadam coraz bardziej. Jak to jest slyszeć o sobie same zle rzeczy? Same oczekiwania. Mam dość...ja naprawdę mam dość...chcę iść już spać. Dlużej nie wytrzymam. Ryczeć mi się chce... Uwielbiam Cię ciszo....ciemności, nicości a jednak.... (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich przybyszów na moim blogu. Jest on chyba już czwarty :) Ale wszystkie w miarę systematycznie prowadzę, mam nadzieję, że tego blogusia nie zaniedbam...Przynajmniej mam dobre chęci :) Narazie jego wygląd będzie się zmienia (jeszcze nie zdecydowaam jak będzie wygląda) . A tym czasem ślę dla wszystkich pozdroffionka :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma szatkowania ale jestem happy!!! :] 13 duchów - no no fajny film.... Mile chwile.... :* Kocham Cię :] (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzieci lubia Misie - Misie lubia dzieci...   (...)

Zobacz pełny wpis »