Yoshiroxoxo

Profil blogerki.


yoshiroxoxo

Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog yoshiroxoxo.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-08-06
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 177 dni temu

Najciekawsze wpisy Yoshiroxoxo

Dobry wieczór drogie motylki! ;]---------------------------------------------->     To mój pierwszy wpis. Na początek może coś o sobie opowiem! Więc mówcie mi proszę Yoshiro, aktualnie mam 17 lat, za pół roku 18... Brzmi całkiem poważnie haha!Interesuję się Japonią.. Będę tu teraz postować... byłam na recovery, kiedy uświadomi (...)

Zobacz pełny wpis »
Droga Ano...------------------------------------>Piszę do ciebie ten list ponieważ czuję, że potrzebuję. Przepraszam, że jestem tak beznadziejna i ciągle robie to czego nie powinnam. Wiem, że to takie samolubne ale błagam, daj mi siłę i silną wole walki z głodem. Pomóż mi  błagam nie zmieniać decyzji w ostatnim momencie. Nie jestem godna nazywania siebie motylki (...)

Zobacz pełny wpis »
Drogi Motylku,Mimo, że dziś zjadłeś troche za dużo, to nic ale staraj się trzmać samokontrolę. Nie możesz się poddawać po jednym nieudanym dniu! Samokontrola to efekty, a ty chcesz je widzieć prawda? Chcesz aby ktoś cię pokochał i chcesz zaakceptować siebie. Więc motylku nie poddawaj się i nadal leć do celu<3   (...)

Zobacz pełny wpis »