Yoko-chan

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dstr Twtt
Główny blog yoko-chan.blogi.pl »
Data urodzenia 1929-10-07
Wiek 91 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Yoko-chan

Najciekawsze wpisy Yoko-chan

Nie pisałam długo bo stwierdziłam że i tak nie ma po co. Ale wczoraj miałam mały wypadek, którego konsekwencję teraz czuję niestety >:. Nie pisałam jeszcze, że chodzę na aerobik-takie se ćwiczenia na stepie (dla nieświadomych step to takie cuś jak mały z schodek :P)i wczoraj, znowu latałyśmy na stepach i się zjebałam >:( Noga mi się tak niefortunnie zsune (...)

Zobacz pełny wpis »
....mam bloga :))))). Hura hehe. Wreszcie po dniach i nocach działania ;P udało się. Może nie jest ślicznie i doskonale, ale jak się nauczę tlośke html'ca to coś doczaruję. Notki postaram się dodawawać co kilka dni, może nawet codziennie ^^.Nie chcę opisywać tu żadnych ekscesów ani innych takich pierdół. Napiszę, co mi leży na sercu. I to wszystko. Aha, i jeszc (...)

Zobacz pełny wpis »
W koncu blog. Moj wlasny. Prowadze juz wiele, ale nie sama niestety. Jezeli macie pytania co do nazwy bloga...mialam wene heh. No co jeszcze o sobie mowic, chodze do 2 klasy gimnazjum, uwielbiam CartmanaChyba nie trzeba nyc dodawac ;).A z reszta teraz nie mam czasu sie rozpisywac, wiec mowie wam nara tej.TRZAMAJCIE SIE-cmoksy =) (...)

Zobacz pełny wpis »