Yesterday

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Agata Wysocka
Lokalizacja Łódź
Główny blog yesterday.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Yesterday

dlaczego???????? Jakie ja mam prawo teraz siedzieć i słuchać sobie muzyki????? Jaki ja mam prawo żyć, skoro się waham???!!!!! Dobrym człowiekiem???Zadnym dobrym!!!!!!!!!!!! Złym! Dobry by się nie wahał, nie szukałby wymówek, nie zastanawiał się nai chwili! Dobry człowiek tak by się nie zachował! FUCKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwakurwakurwa!!!!!!!!!!!!! po co (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak. Twoje nowe miasto nie jest twoim miastem. wygladasz przez okno i i tęsknisz do zapachu bryzy, do cichego poszumu morza. Ja...ja od zawsze byłam tu. Nie wiem, czy odwazyłabym się, wiem za to, że na pewne kroki nie byłabym gotowa. więc może lepiej ze jest jak jest? Ona pomogła ci rozwinąc skrzydła, pomogła wzlecieć. Przy mnie tylko być coraz bardziej się zagłę (...)

Zobacz pełny wpis »
Spokojniej. We śnie się przechadzałam jaśniejszą stroną drogi. Nie przekonuj mniem, że nie mam racji. Wszystko się kiedyś zaczęło i wszystko musi mieć swój koniec. Nie ma w tym niczyjej winy. Odpoczniemy, uspokojimy się. Spójrz, ja już jestem spokojna. Usypiam i budzę się i wstaję z łóżka  i jem śniadania, widzisz, jestem już bardzo spokojna. Poc (...)

Zobacz pełny wpis »
znów nie wyszedl mi...   A może powinnam udawać, że nie rozumiem o ci ci chodzi? A może powinnam poczekać, aż sam mi powiesz? Poczekam, tak będzie lepiej, prawda? Prawda. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wietrznie się zrobiło w moim smoczym mieście. Drzewa pod oknem kornie pochylają korony ku ziemi. Zdecydowanie, żywioły zawarły pakt przeciw wszystkiemu co tu...jednoczą siły, by pokazać, kto górą jest.   Spałam dziś chyba z pięć godzin. Przedpołudniowe sny mają odcień bladoróżowy i smakują jagodami.  Cisza. I tylko nuty leniwie płyną z głoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Dokąd idziesz wędrowcze? Slad Twoich stóp na świetle księżyca wczoraj widzałam. Perlisty śmiech toczył sie po stromym zboczu nocy. A ty nie czekasz,  gnany strachem przed pierwszym promieniem słońca w mrok uciekasz... (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic się nie zmieniłeś. Nawet fryzurę  masz wciąż tą samą. Krótko przystrzyżone włosy. Nic się nie zmieniłeś. Jesteś nadal tym samym cierpiętnikiem, skazanym przez Ślepy Los na wieczne nieszczęście. Nic się nie zmieniłeś. Miałeś szansę, ale tobie dobrze gdy jest ci zle. Wciąż tak samo. Nic się nie zmieniłeś. (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie wiem gdzie, ale widać bylo z daleka. Niebo przybrało kolor dymu, dym się zagnieśdził w szarym niebie. Odwróciłam się i poszłam w przeciwna stronę. Nawet nie zauważylam, że padał deszcz. (...)

Zobacz pełny wpis »
Znów we własną pułłapkę wpadłam. Bez słów, w ciszy całkowitej, do konca. Czarodziej wie wszystko, jest drzewem dobrych i złych wiadomości. Ja połykam jabłka w całości z pestkami, nie pozostawiam śladu. To było jabłko złych wiadomości.

Zobacz pełny wpis »
Pytacie a ja nie znam odpowiedzi. jak przestaniecie pytać jak zapomnicie odpowiem   nawet jeśli nikt mnie nie będzie już chciał słuchać (...)

Zobacz pełny wpis »