Yelito

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog polskaiswiat.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-11-18
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Yelito

Świdnica. Mężczyzna przyszedł na SOR. Zmarł chwilę po wyjściu ze szpitala33-letni mieszkaniec Świdnicy zmarł po tym, jak opuścił oddział ratunkowy szpitala Latawiec, do którego zgłosił się uskarżając się na ból żeber. Mężczyzna został uderzony konarem drzewa. Do szpitala trafił w niedziele ok. godz. 7:00 nad ranem. Na oddzial (...)

Zobacz pełny wpis »
Sensacja! Marcin Bułka podpisze kontrakt z Paris Saint-Germain Marcin Bułka podpisze w poniedziałek kontrakt z Paris Saint-Germain - informuje "Przegląd Sportowy". Polakowi po tym sezonie wygasa umowa z Chelsea.Mateusz Borek powiedział w "Misji Futbol", że Marcin Bułka podpisze kontrakt z wielkim europejskim klubie. "Przegląd Sportowy" dowiedział się nieof (...)

Zobacz pełny wpis »
USA straszy Iran "bezlitosnym odwetem". Wysłali już wojsko.Administracja Donalda Trumpa jest zaniepokojona działaniami Iranu. Na Środkowy Wschód wysłała już lotniskowiec Abraham Lincoln i eskadrę bombowców. Podkreśliła, że to "wyraźny sygnał ostrzegawczy" dla Teheranu.USA mówią o możliwym ataku ze strony Iranu. Anonimowy przedstawiciel (...)

Zobacz pełny wpis »
Alarm bombowy w wielu szkołach w Polsce. CBŚP alarmuje ws. matury 2019Alarm bombowy był uruchomiony m.in. w kilku placówkach w regionie świętokrzyskim, śląskim, opolskim, mazowieckim i małopolskim. Służby ratunkowe sprawdzają poziom zagrożenia po tym, jak ktoś rozesłał maile o podłożonych ładunkach wybuchowych. We wszystkich przypadkach potwierdzono już, (...)

Zobacz pełny wpis »
Szalona pogoda. Po majówce nadchodzą zmianyPogoda w Polsce ostatnio trochę szaleje. Wygląda na to, że kolejne dni upłyną pod znakiem wyższej temperatury, jednak nad Polskę wrócą opady, a pod koniec tygodnia także burze. Większe ocieplenie przyjdzie do nas dopiero w przyszłym tygodniu. Wtedy na termometrach pojawi się nawet 25 stopni.Trzeba przyznać, że (...)

Zobacz pełny wpis »