Yaroslav76

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog yaroslav76.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-06-14
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Yaroslav76

Podobno "Życie nie jest niczym wspaniałym, to tylko zwykła przemiana materii". Jeśli to tylko łańcuch pokarmowy, to czy na pewno człowiek jest na jego szczycie? Przecież i tak ostatecznym Beneficjentem tego projektu są robale? My, co najwyżej "pogryziemy ziemię od spodu".   Ile pogardy i niewrażliwości ma ten władca świata - człowiek w stosunku d (...)

Zobacz pełny wpis »
Deska spuszczona czy opuszczona? Ten spór między kobietami a mężczyznami trwa pewnie od momentu, kiedy ktoś kiedyś wymyślił sedes. Deska podniesiona - źle, bo zimno w dupsko, deska opuszczona - jeszcze gorzej, bo posikana. Więc w końcu k.... jak? Może niech chłopcy od najmłodszych lat sikają na siedząco? Czy to nie pachnie gender?   Według mnie, to dzięki gen (...)

Zobacz pełny wpis »
To duże pudełko nadające 24 godziny bez przerwy jest dla mnie jak prozac. Wracam z pracy i naciskam na pilocie magiczny guzik „Power”, który przenosi mnie do innego wymiaru. W poniedziałek w „Barwach nieszczęścia” zobaczyłem, jak sąsiadka uwodzi nowego, żonatego sąsiada, a szefowa uwodzi swojego żonatego pracownika.   Dzień p&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie jesteśmy estetami! Wcale nie podobają nam się piękne modelki i nie zazdrościmy umięśnionym, wysportowanym modelom. Nie podobają nam się drogie, eksluzywne samochody, biżuteria czy ubrania od Armaniego!   Zdecydowanie wolimy produkty z Biedronki, choć mam wątpliwości - bo ostatnio koleżanka powiedziała mi, że tam można nawet kupić mole spożywcze. Ciekawe, czy spr (...)

Zobacz pełny wpis »
- Maciej, ty chyba masz już z 49 lat? - Tak. Skończyłem w tym roku 49 - No to został Ci jeszcze rok!  - Jak to rok? Do czego rok?  - No rok. Rok do zostania starym capem!   Tak właśnie pięćdziesięcioletniego mężczynę zdefiniował w swojej najnowszej powieści S. King. Chyba się nie pomylił. Podobieństwa do starego capa widać gołym okiem: mało włos&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Na Jedynce jest taki program "Dzień, który zmienił moje życie ...". Program marny, jak to programy w stylu "Mięsny jeż", gdzie szczerbaci, nieprofesjonalni "aktorzy" lansują się na gwiazdy ekranu. Ale dzień, który zmieni nasze życie może się przydarzyć każdemu ...   Jednego dnia jesteśmy gwiadami "Mody na sukces&q (...)

Zobacz pełny wpis »
Rogi na ogół kojarzone są z mężczyzną, ale wyrastają za sprawą kobiety. Ogonów już nie mamy, ale facet ma coś w tym rodzaju, tyle że z przodu. Rogi i ogon - istny diabeł! Kiedyś, gdzieś, z kimś jakaś Ewka puściła się pokątnie, a gdy jej Adaś się zorientował wepchała mu do ust jabłko, żeby się zamknął. (Ciekawe, że do dziś niewierność pozostaje przypadłością męż (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłość to podobno reakcja chemiczna trwająca maksymalnie 5 lat. Człowiek nią obdarzony staje się nagle szczęśliwy, piękny i promienieje w oczach. A kiedy obiekt westchnień spierdoli, endorfiny spierdalają razem z nim. Niestety, wraz z odpływem endorfin czar pryska, a my znów jesteśmy w przysłowiowej "czarnej dupie". (Czemu akurat w czarnej w kraju, w któr (...)

Zobacz pełny wpis »
Tylko Bridget Jones kończy na księciu na białym koniu. Nie czarujmy się, w życiu jest podobnie. Też mamy księżniczki i księciuniów. Nawet konie by się znalazły, trochę "rogate", ale co tam ... No to jak? Dajemy na pożarcie przeciętną statystyczną księżniczkę. Do dzieła! Księżniczka ...   1 m 70 cm wzrostu, przeciętna uroda, duża fałda na brzuchu (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam fajnego przyjaciela. Podrywa dwie laski naraz. Tej pierwszej pisze, że całował się z tą drugą. Druga odpisuje - "jak było?", a ten zastanawia się, czy zrobił coś nie tak? No to tata mu tłumaczy, co zrobił nie tak: tylko się całował. Bo kobieta, jak mówi nie, to właśnie znaczy tak.   Biedny, strasznie się tym przejął. Nie dość, że jej nie prz (...)

Zobacz pełny wpis »