Xxgirl

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog emoxboy.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-12-16
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Xxgirl

Najciekawsze wpisy Xxgirl

Tej nocy Sara nie mogła zasnąć. Niepokoiły ją różne myśli związane z jej snami. Czuła coś dziwnego. Takie jakby ukłucie w żołądku. Czy to był strach? Sara miała nadzieje ,że nie ,przecież gdyby sie ktoś dowiedział ,że się boi straciła by reputacje niezachwianej w działaniu ,odważnej dziewczyny. Jej sny były dość dziwne. Co noc to samo. Las ,ona i długa ciemna droga. Bie (...)

Zobacz pełny wpis »
<!-- DgoPrepare('WindowLoginForum', '<DIV style=\"width:470\"><SPAN class=\"v3b gr\">Zaloguj się</SPAN><BR><IMG src=0 width=10 height=10><BR><FORM target=\"loginframe\" name=\"f_login2\" style=\"display:inline\" method=post action=\"http://secure.onet.pl/forum/login.html\" onsubmit=\"if(document.f_login2.ssl.checked) document.f_login2 (...)

Zobacz pełny wpis »
Dostałam już kilka waszych propozycji filmów... Ale pozwolicie, że przedstawie wam moja propozycje tj. moje ulubione horrory bez których świat dla mnie był by zbyt smutny i szary :)      1. ŚWIT ŻYWYCH TRUPÓW Czym był by świat horroru bez żywych trupów? Akurat to juest mój ulubiony motyw. Kiedyś uwielbiałam Resident (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnego razu trójka przyjaciół Rebeca ,Sam i Peter jechali samochodem na imprezę. Zbliżał się zmierzch troszkę bali się ,że będą spóźnieni. Peter jechał coraz szybciej ,nagle przez drogę przemknęło im coś czarnego. Chłopak nie wyhamował i wylądowali w rowie. Gdy się ocknęli nie  było Sam'a . Peter chciał pójść go poszukać ,ale Rebeca bała się (...)

Zobacz pełny wpis »
XEMOXXWINNERX    RATUUUUJ!!!!!!!Boshee ludzie wam się w łbach poprzewracało.I tak wiem że zaraz cała szkoła to przeczyta więc pisze.Co was to do cholery obchodzi co robię?Co?Gówno.To wam się w głowie poprzewracało nie mi. Wam!Poznajcie mnie najpierw, a dopiero potem mnie oceniajcie.Jak mawia moja kumpela xemoxxwinnerx.Jestem sobą, jestem koszmarnąxlegendą.I cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Ludzie!!!To mój blog i będę na nim pisać co mi się podoba. Jak się nie podoba nie musisz czytać, ani go oglądać. Każe ci ktoś? Więc weźcie się zastanówcie co wy robicie.Piszecie mi obleśne komenty a potem się dziwicie jakieś ja rzeczy wyprawiam. Teraz wiecie. to przez was wszystkich. To jest znęcanie się nad kimś psychicznie. Ja mam za słabą głowę żeby to wytrzym (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak bardzo chciałabym umrzeć, ale nie mam odwagi by podciąć sobie żyły.Nie mam odwagi to zrobić.Nie mam odwagi by odebrać sobie życie.Jestem tchórzem i muszę się z tym pogodzić.Tak bardzo...Tak bardzo chciałabym zobaczyć jak to jest po drugiej stronie i powiedzieć to tym co też chcieli by wiedzieć.Może się kiedyś tego dowiem...Może......Nie znam przyszłości.A tak bardzo chci (...)

Zobacz pełny wpis »
Heycia !! Jestem szczęśliwa bo teraz polepszę obrazki i nagłówki dla was. Tak, będą one fajniejsze :) teraz dodam pare żebyście zobaczyli że to napradę mi lepie idzie xD      Co nie że te obrazki są o wiele lepsze niż te wcześniejsze ?? Pewnie !!Proszę, nie kopijcię tych obrazków na swoje blogi bez zapytania mnię... możecie trafić na LISTę REXA !!No i (...)

Zobacz pełny wpis »
Jaki dostałeś największy dar w życiu? Zdrowie? Urode? Miłość? A na co by Ci sie to zdało gdybyś nie dostał daru życia!?Bóg daje go nam z nadzieją że go dobrze wykorzystam, gdy go nam odbiera raczej żadko jest zadowolony.Codzienie, popełniamy największy z możliwych grzechów, marnujemy czas... A nie otrzymaliśmy NIC ceniejszego!Doceńmy czas, kto wie czy jutro nie umrzem (...)

Zobacz pełny wpis »
Kurde do czego ludzie są zdolni.By tylko krzywdzić potrafili i nic więcej.Takich ludzi to chętnie bym shurikenem poczęstowała i wtedy może by się dowiedzieli co znaczy cierpieć przez innych.Straciłam już zaufanie do ludzi.A co stracę jutro?Może rozum, albo lepiej umysł wtedy już nic nie będę musiała myśleć.Ale to wtedy byłby już szczyt wszystkiego.Jeszcze tego by brakowało żeby lud (...)

Zobacz pełny wpis »