Xoxo_plotkary

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog xoxo-plotkary.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-08-13
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Xoxo_plotkary

Hejka!        Pamiętacie jak pisałysmy o posiadaniu hobby, mamy nadzieję że tak a jeżeli go jeszcze nie przeczytałeŚ do serdecznie zapraszamy. Ale my nie o tym dziś będziemy pisać, jeżeli nie zainteresowałeś/aś się kołami zainteresowań na Wzgórzu albo po poprostu chesz nieść pomoc to zapisz się do klubu wolontariatu :) W dzisiejsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!                                                                                                           (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć tu znowu my! Tym razem opowiemy wam o sporcie w nas w szkole. Jak wiecie, a może nie u nas w szkole co roku powstaje klasa usportowiona, gdzie głównie dziewczyny trenują siatkówkę, a chłopcy piłkę nożną. Lecz nie dyskryminujemy  innych sportów i uczniów, którzy chcą trenować całkiem co innego. Treningi są z siatkó (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Co tam u was kochani! U nas jak zwykle cudowanie. Dziś wam opowiemy o cudownym święcie jakim są WALENTYNKI. U nas w szkole 14 lutego od samego wejśćia do szkoły dało się poczuć walentynkowy klimat. Wszystko dzięki dekoracjom, muzyce i "fotobudce"! Tak dobrze przyczytaliście "fotobudce" może i tak jakaś najlepsza to ona nie była, ale sprawiła uczniom naszej (...)

Zobacz pełny wpis »