Xolotr

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog ciekawegry.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-18
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Xolotr

Witam, Z razji takie, że panuje pandemia chciałbym przedstawić Wam kilka gier na zabicie czasu. Wpisy nie będą się pojawiały regularnie ani o określonych godzinach. Będą się pojawiały jak mnie "nardzie" na pisanie. Mam nadzieję że spodobają wam się gry które tu zaprezentuję.   Oto pierwsza z nich:   Seria Dark Souls Jest do bardzo trudna gra z kategorii dark (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzecią grą którą wam polecam jest gra Path of exile. Jest to gra mmorpg, hack and slash i free to play. Osoby które lubią durzo kombinować przy tworzeniu buildów dla postaci bardzo polubią tą grę, ponieważ jest bardzo rozbudowanie drzewo umiejętności i system gymów odpowiadających za używane umiejętności.   Oto parę screenów: Oto lin (...)

Zobacz pełny wpis »
Drugą grą którą wam polecam jest gra The Elder Scrolls V: Skyrim   Gra RPG z otwartym klimatycznym światem. Ma mnustwo questów do wykonania zarówno pobocznych jak i głównych. Wielka dowolność tworzenia postaci. Sam osobiście spędziłem przy tej grze najwięcej godzin.   Oto parę screenów: oto link do gry: https://store.steampowered (...)

Zobacz pełny wpis »