Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Xetbiaxin

Najciekawsze wpisy Xetbiaxin

Już sama jego obecność w polu trzech sekund odstraszała rywali przed wchodzeniem pod kosz. Trzecią kwartę z Gortatem na parkiecie  Heat doprowadzili do dogrywki, bo kolejny świetny mecz rozgrywał Dwyane Wade. Rzucający gospodarzy zdobył w meczu w sumie 36 punktów, ale w dogrywce w pojedynkę nie był w stanie wygrać spotkania, nie zdobył nawet punktu. Decydujący o pora (...)

Zobacz pełny wpis »
Magic wygrali 49 mecz w sezonie i są już pewni udziału w play-off. Zespół Marcina Gortata w Konferencji Wschodniej ustępuje tylko Cleveland Cavaliers. Heat (bilans 35-34) są na siódmym miejscu na wschodzie. W Magic najskuteczniejszy był Vince Carter, który zdobył 27 punktów. Dobrze grał też Lewis (24 punkty, 11 zbiórek). Słabiej znów spi (...)

Gortat zagrał niemal 20 minut, bo znów z faulami problemy miał Dwight Howard. Trener Stan Van Gundy już w drugiej kwarcie postawił na Polaka, gdy lider Magic złapał drugie przewinienie.  Polak był też ważnym ogniwem piątki Magic po przerwie, mimo że nie zdobywał punktów. Środkowy z Łodzi grał także niemal całą trzecią kwartę, po trzecim przewinieniu Howarda. P (...)