Xero

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Basia Wojtczak
Lokalizacja Środa Wielkopolska
Główny blog xero.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-03-08
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Xero

Mam na imie Basia a moje przezwisko to Xero. Mieszkam w Środzie Wlkp i mam 14 lat. Interesuje się kultórą Żydowską, komputerem, gotykiem i najbardziej muzyką. słucham wszystkie odmiany rocka i metalu. Moim ulubionym zespołem jest LINKIN PARK. Mam super przyjaciółkę co nazywa się Kasia i ma przezwiski Meteora. Moim marzeniem jest to by każdy na całym świecie by (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakochałam się w takim jednym Kajtku. Jest z mojego miasta i chodzi do mojej szkoy, ale wstydze się do niego podejść i zagadać. Mam wrażenie że on niechce ze mną klikać i że mnie nie lubi. Dziś się z nim pokłuciłam :( i bardzo tego żałuje. Ja nieszczęsna. W dodatku dziś sobie obciełam włosy i zrobiłam sobie grzywkę. Większość mówi że fajnie wyglądam, a (...)

Zobacz pełny wpis »
Tu mam pierwszy raz blog i mam mały problem... Jak tu można sobie zmienić szablon?? Wpisałam kod, ale to niechce mi się zapisać. Prosze napiszcie co mam robić na e-mail: xero0@autograf.pl (...)

Zobacz pełny wpis »
Dużo słońca i radości w pierwszym dniu dużo gości w drugie święto dużo wody to dla zdrowia i urody, wiele jajek kolorowych. Świąt Wesołych no i zdrowych!Życzy BASIA (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłam zmienić szablonik na taki. I jak wam się podoba? (...)

Zobacz pełny wpis »