Wyposazeniecukierni

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog twojacukiernia.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-11-18
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Wyposazeniecukierni

Podgrzewacze do czekolady Polmarkus, w niej można zanurzać pianki i objadać się bez końca - prawda, że wspaniały obrazek, który na pewno często Wam chodzi po głowach? Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach nie jest trudno o realizację takiego marzenia.   Pływająca czekolada    Podgrzewacze do czekolady stają się coraz bardziej popularn (...)

Zobacz pełny wpis »
Kto z nas nie lubi słodkiego? Większość z nas, śmiało można powiedzieć, że nawet 99% ludzi uwielbia łakocie. Nie każdy może pozwolić sobie na codzienne zajadanie się nimi, ale co jakiś czas śmiało można. Niektórzy z nas mają takie zdolności, że nie tylko kochają słodkie, ale również zajmują się ich wytwarzaniem. I to dla nich są właśnie (...)

Zobacz pełny wpis »
W letnie upały często chcemy się ochłodzić lodami. Zarówno tymi na patyku jak i wymyślnymi deserami lodowymi. Przygotowanie tych drugich będzie znacznie łatwiejsze za pomocą łyżek do lodów. Specyficzny kształt Formowanie kulek o regularnych kształtach powoduje, że desery prezentują się okazalej w pucharku. Dzieje się tak dzięki specyficznemu kszta (...)

Zobacz pełny wpis »
Wakacje spędzamy nad morzem, zajadając się nie tylko rybami, ale też oferowanymi w budkach słodkościami. Nasz wybór od lat pada na lody i gofry. O ile lody z automatu są ogłaszane już z daleka na banerach, to wybierając gofry z bitą śmietaną powinniśmy mieć się na baczności.Budki na rozgrzanych w słońcach placach i skwerach przyciągają pięknymi wizerunk (...)

Zobacz pełny wpis »