Wszystkiemojestrachy

Profil blogerki.


wszystkiemojestrachy

Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog wszystkiemojestrachy.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-07-09
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Wszystkiemojestrachy

Nadal zdarzają się takie dni, że nie chce mi się dalej żyć. Że przerasta mnie dosłownie wszystko. Z trudem zmuszam się do wyjścia z psem, przerasta mnie dbanie o higienę. Mam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią. To wszystko kosztuje po prostu za dużo siły, siły, której mam wrażenie nigdy już nie będę mieć. Moja chora relacja z jedzeniem bardzo się uwidacznia, wczoraj X sp (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam w piątek mega ciężki wieczór. Byli u Nas K. i W. i cośtam temat zszedł na dzieci itd, zaręczyny, że K. się marzy pierścionek w górach i zapytała mnie o czym ja marzę, a ja odpowiedziałam, że dla mnie małżeństwo i dzieci to rzeczy zupełnie niepotrzebne i dla mnie bomba tak jak teraz żyjemy i że moje marzenia to raczej wyspać się i żeby nikt nie truł mi dupy (pół żartem pół se (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie mogę zasnąć, męczy mnie gonitwa myśli i to, że jutro (a w zasadzie dzisiaj) muszę zapisać się do ginekologa. Leżę w salonie już drugą godzinę i to tęsknię za psem, to wyrzucam sobie, że nie wzięłam wieczornych leków (teraz już za późno, jeśli nie chcę być jutro jak zombie), to jestem dumna z siebie, że powzięłam pomysł prowadzenia tego pamiętnika. Na pewno baba w recepcji będzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ginekolog nieczynny - remont. Pani w recepcji była nawet miła. Nie wsiadłam na trenażer i opychałam się herbatnikami z powidłami. Potem zjadłam garść żelek Haribo. Potem grałam w The Sims. Znowu czuję się jak przegryw i chcę przespać tydzień. Tylko spać i nic nie musieć. Nie mam pojęcia jak X to robi, że ogarnia pracę i treningi, plus gotowanie obiadu. Wkurwiają mnie ludzie i wszys (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj mam wolne i dzień układa się fantastycznie. Byłam na rowerze, później na spacerze z psem, umyłam włosy i nałożyłam odżywkę, wzięłam prysznic, ogoliłam się, a o 15 idę ostatni raz na pedi. Ważę już 80 kg. i bardzo chcę schudnąć, chyba odstawię wieczorne leki.  Wish me luck, dzisiaj naprawdę DOBRZE się czuję.

Zobacz pełny wpis »
Boję się, że nie wytrzymam i coś sobie zrobię. Znowu czuję się fatalnie i na nic nie mam siły. "Bylebyś patrzyła na mnie jak teraz, bo serce mi staje na widok Twój ♥️".

Zobacz pełny wpis »