Wstrzymajnude

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Słupsk
Główny blog biesowice-kopernik.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-01-12
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 143 dni temu

Najciekawsze wpisy Wstrzymajnude

Od 29 października do 10 grudnia niektórzy z nas przygotowywali bryły na konkurs. Włożyli w to dużo pracy. Najpierw przygotowali projekt, a potem przystąpili do jego realizacji. Między czasie niektórzy wprowadzili poprawki i udoskonalenia, a inni zrobili wszystko tak jak zaplanowali na początku.    Wyniki konkursu   w kategorii klas 4-6 SP (...)

Zobacz pełny wpis »
                         25 września gościliśmy w naszej szkole panią Klaudię Jacak, która przywitała bardzo serdecznie wszystkich pasjonatów kosmosu i zaprosiła do mobilnego planetarium tych, którzy chcieli choć na chwilę ,,oderwać się od Ziemi". Opowiedziała nam wiele ciekawostek n (...)

Zobacz pełny wpis »
     Wczoraj 23 października byliśmy z wizytą u uczniów klasy 5c Szkoły Podstawowej w Kępicach. Podzieleni na 8 zespołów stworzyliśmy gry planszowe o następujących nazwach:   Gorący ziemniak Piłkarki Quiz Pytanie-wyzwanie Kosmiczna podróż Pięć sekund Skoczne liczenie Mistrz w kolejności wykonywania działa (...)

Zobacz pełny wpis »
              20 listopada 2018 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy 5c ze Szkoły Podstawowej w Kępicach. Na sali gimnastycznej budowaliśmy miasto z kartonów. Wszyscy zabraliśmy się żwawo do pracy. Nożyczki, klej i kolorowy papier znikały w oka mgnieniu. Każdy miał własną wizję miasta, a trzeba było wykonać (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w konkursie na bryłę z papieru. Macie na pewno wiele pomysłów więc czas je zrealizować i pochwalić się swoimi zdolnościami. A zatem życzymy Wam miłej pracy i czekamy na bryły ...  Regulamin konkursu matematyczno-plastycznego na najładniejszą bryłę z papieru Cele konkursu Rozwijanie zainteresowań ucznió (...)

Zobacz pełny wpis »
 WARSZTATY  KULINARNE   W tym tygodniu uczniowie klas 4, 5 i 6 wzięli udział w warsztatach kulinarnych pt. "Czy Kopernik lubił jadać pierniki". Zapoznaliśmy się z postacią Mikołaja Kopernika. Dowiedzieliśmy się m. in. gdzie i kiedy urodził się nasz astronom. Od czego pochodzi jego nazwisko.  Czym zajmował się i co odkrył Kopernik oraz jak nazy (...)

Zobacz pełny wpis »
      6 listopada byliśmy z wizytą u uczniów klasy 5c Szkoły Podstawowej w Kępicach. Podzieleni na 8 zespołów testowaliśmy wykonane przez nas wcześniej gry planszowe. Nie było łatwo, trzeba było m. in. zapoznać się z regułami nowych dla nas gier. W razie trudności prosiliśmy o pomoc samych twórców, którzy wyja (...)

Zobacz pełny wpis »
         Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników projektu oraz ich rodziców na warsztaty kulinarne pod tytułem "Czy Kopernik lubił jadać pierniki?".   Warsztaty odbędą się w następujących terminach:  klasa 4 i 6 SP:  15 października 2018 od 12.00 do 14.00  klasa 5 SP: 17 października 2018 (...)

Zobacz pełny wpis »
14 grudnia odbyły się ostatnie warsztaty z projektu "Wstrzymaj nudę i rusz głową jak Kopernik".   Naszym zadaniem było rozwiązanie 12 zagadek z matematyki. Jeśli podaliśmy poprawne rozwiązanie otrzymaliśmy pudełko z cukierkami, jeśli nie to prezent otrzymywali nasi rodzice. W czasie zabawy musieliśmy m. in. wykonać działania pisemne, zapisać liczby w syst (...)

Zobacz pełny wpis »
Klasa 4 wykonała swoją własną grę pod tytułem "Nutella". Następnie odbyły się klasowe rozgrywki. W przyszłym tygodniu chcemy zorganizować rozrywki międzyklasowe.                        (...)

Zobacz pełny wpis »